Trwa ładowanie...

Foremniak i Chylińska mają konflikt na planie "Mam Talent"? "Jest gorąco"

Nowa edycja "Mam Talent" wzbudzi dużo emocji? Wszystko przez konflikt między jurorkami. Obie są wielkimi gwiazdami i każda z nich chce mieć zawsze rację... Egurrola nie ma łatwego zadania.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Foremniak i Chylińska mają konflikt na planie "Mam Talent"? "Jest gorąco"Źródło: ons.pl
d4kwzz4
d4kwzz4

Od wielu lat zasiadają przy tym samym stole jurorskim. Niestety aktorka i wokalistka nie mogą znaleźć wspólnego języka. Każda z nich jest obdarzona inną wrażliwością i często dochodzi między nimi do spięć. Panie znowu spotkały się na planie talent show.
Na początku Chylińska i Foremniak miały nadzieję na to, że w końcu będą się lepiej dogadywały. Według tygodnika "Rewia", kiedy się spotkały, serdecznie wyściskały się i przywitały. Opowiadały sobie nawet, co u nich słychać. Producentka programu również podtrzymywała, że ich relacje są bardzo poprawne:

- Świetnie się dogadują i chyba bardzo się lubią. Gdy wyjeżdżamy na castingi, spędzają wspólnie dużo czasu, codziennie wieczorem jedzą razem kolację - powiedziała Katarzyna Szałańska.

Podobno dużo było w tym myślenia życzeniowego, bo kiedy obie artystki wchodzą na plan najnowszej edycji, to zaczyna między nimi niebezpiecznie iskrzyć. Według tygodnika jedno małe słowo jest w stanie urazić Foremniak i Chylińską.
- Jest gorąco podczas ocen uczestników. Czasami któraś powie jedno słowo za dużo i już jest kwas. Obie są fantastycznymi kobietami, ale obie też mają swoje humory. Właśnie z powodu ich niedogadywania się co jakiś czas ogłaszane są nieplanowane wcześniej przerwy - zdradziła "Rewii" osoba pracująca w produkcji.

Teraz, kiedy skończyły się nagrania castingów, każda z pań poszła w swoją stronę. Już niedługo spotkają się jednak w odcinkach na żywo i wtedy muszą utrzymywać nerwy na wodzy. Na szczęście pomiędzy nimi zasiada jeszcze Agustin Egurrola, który swoim poczuciem humoru z pewnością rozładuje napiętą atmosferę.

d4kwzz4

Czy widzowie wyczują między nimi rywalizację?

Smutna i zmęczona Foremniak na zakupach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4kwzz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kwzz4