Trwa ładowanie...
d132u1p
News

Freeland Festival dla fanów muzyki klubowej w Łodzi - informacje o imprezie

Tej jesieni do polskiej stolicy muzyki klubowej zawita nowy festiwal reprezentujący różne odmiany tego gatunku. Freeland Festival to zupełnie nowa koncepcja łącząca ze sobą style EDM, hardstyle, trance i house. 28 października w łódzkiej Atlas Arenie pojawią się topowe gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Freeland Festival dla fanów muzyki klubowej w Łodzi - informacje o imprezie
(Materiały prasowe)
d132u1p

Freeland Festiwal to propozycja nowego rodzaju muzycznego wydarzenia, która z pewnością zainteresuje fanów muzyki klubowej - połączenie najlepszych przebojów z żywymi wokalami i instrumentami. Takie imprezy są już organizowane na zachodzie, teraz przyszedł czas na Polskę.

Na scenie pojawią się topowi artyści i producenci. Swoją muzykę zaprezentują ATB, Brennan Heart, Alex M.O.R.P.H. oraz śmietanka polskich DJ’ów: DJ MANIANA, TAITO oraz CLUBBASE. Oprócz tego będzie można zobaczyć jedyne w swoim rodzaju show na żywo z wokalistami - Christianem Burnsem oraz Jonathanem Mendelhsonem. Burns znany jest ze współpracy z producentem Arminem van Buuren, natomiast Mendelsohn nagrywał utwory m.in. z Dash Berlin oraz z Brennanem Heartem, z którym to wystąpi na scenie pierwszej edycji Freeland Festival. Do muzycznego show na żywo dołączy również utalentowany polski skrzypek - Maestro Chives, który perfekcyjnie odnajduje się w klimatach muzyki klubowej.

Headlinerem tego wydarzenia jest ATB, jeden z najpopularniejszych niemieckich DJ’ów i producentów. Na rynku muzycznym pojawił się w latach 90. i od tamtej pory cały czas utrzymuje swoją popularność na wysokim poziomie. ATB, czyli Andre Tanneberger pojawia się na festiwalach oraz w klubach na całym świecie, jednak jedna z największych grup jego wiernych fanów jest właśnie w Polsce.

d132u1p

Organizatorzy Freeland Festival planują stworzyć nie tylko cykliczny festiwal, który będzie się odbywać co roku, ale też zbudować wokół niego wyjątkową społeczność fanów oraz kulturę tego rodzaju muzyki.

Bilety na imprezę od 69 zł, strefa VIP w cenie 299 zł.

Szczegóły na temat imprezy na FACEBOOKU

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Monika Brodka znów jest singielką?

d132u1p

Podziel się opinią

Share
d132u1p
d132u1p