Trwa ładowanie...
d3njxah
News

Friz świętuje urodziny. Ukochana złożyła mu piękne życzenia

Jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce obchodzi właśnie swoje 24 urodziny. Friz dostał piękne życzenia od swojej dziewczyny, nie omieszkał również wypróbować ciekawej atrakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Friz i Wersow - ulubieńcy internautów
Friz i Wersow - ulubieńcy internautów (Instagram.com)
d3njxah

Friz i jego dziewczyna Wersow są istnymi fenomenami na polskiej scenie youtubowej. Oboje bardzo szybko zyskali naprawdę wielu odbiorców, choć content na ich kanałach nie różni się od innych. Mają jednak w sobie coś, co przyciąga do nich nowych widzów każdego dnia. Być może jest to fakt, że bardzo mocno upubliczniają swoje życie prywatne. Chętnie dzielą się tym, co ich spotyka. Friz każdego dnia publikuje film, który przedstawia nie tylko jego i jego ukochaną, ale też ich najbliższych przyjaciół.

Para jest ze sobą już jakiś czas, ale wydaje się, że z każdym dniem stają się sobie coraz bliżsi i traktują swoją relację jeszcze poważniej. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że Wersow złożyła ukochanemu piękne życzenia z okazji jego 24 urodzin.

d3njxah

"Kochanie, życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, zdrówka, spełnienia marzeń i realizacji wyznaczonych celów! Ciągłego spełnienia i tworzenia coraz lepszych filmów, wiernych przyjaciół i fanów. Nie znam drugiego tak upartego, zmotywowanego, pracowitego i kochanego człowieka w jednym" - napisała. "Z dnia na dzień jesteś coraz przystojniejszy. Bardzo Cię kocham i podziwiam. Jestem z Ciebie dumna i mam nadzieję, że nigdy się nie zmienisz, ponieważ jesteś najlepszym chłopakiem na świecie" - dodała. Życzenia Wersow stanowiły opis do romantycznego zdjęcia zakochanych.

Z okazji urodzin Friz postanowił skorzystać z dosyć ciekawej atrakcji. Wybrał symulator lotu, a całość uwieczniła na InstaStories jego dziewczyna.

d3njxah

Podziel się opinią

Share

d3njxah

d3njxah