Trwa ładowanie...

Frycz nie wytrzymała. "Moja figura jest do dupy"

Aktorka oburzyła się artykułem na swój temat. Zaapelowała do swoich fanek na Instagramie.

Share
Frycz nie wytrzymała. "Moja figura jest do dupy"
Źródło: Instagram.com
d6qdqvl

Olga Frycz dwa miesiące temu została mamą. Aktorka założyła nawet drugi profil na Instagramie, na którym publikuje treści przeznaczone dla matek. Ostatnio gwiazda postanowiła zabrać głos w ważnej kwestii. Zmotywował ją do tego artykuł na jednym z portali plotkarskich. Pojawił się tam materiał, w którym autor pochwalił sylwetkę Frycz po ciąży, która rzekomo pozuje topless.

Aktorce jednak to się nie spodobało, o czym dała znać w mediach społecznościowych.

d6qdqvl

- Ktoś może mi powiedzieć, że nie mam się czego czepiać, bo napisali same dobre rzeczy. Jest coś, z czym się nie zgadzam. Począwszy od samego tytułu: "Olga Frycz pokazała się topless". Ale to jeszcze nic. Najważniejsze, że mam rewelacyjną figurę zaledwie dwa miesiące po porodzie. Otóż to nie jest prawda. Nie pozuję topless. Mało tego moja figura nie jest rewelacyjna. Moja figura jest do dupy. Jest fatalna. Gdyby moja fugura była rewelacyjna, to byłabym pierwsza, żeby pokazać się w stroju kąpielowym.

Olga Frycz jest oburzona tym, że promowany jest w mediach wizerunek idealnej figury po ciąży. Aktorka nie ma problemu z tym, że po porodzie ma tu i ówdzie trochę więcej ciała. Do formy sprzed ciąży chce wrócić powoli i z głową.

- Nie chciałabym, żeby internet zakłamywał rzeczywistość. Strasznie mnie wku**a takie ciśnienie po porodzie. Co to w ogóle jest? Podziwiam wszystkie dziewczyny, które po porodzie szybko wracają do formy, bo to jest ciężka praca. Ja też się zaraz wezmę do roboty, bo dupa sama nie zmaleje, mięśnie same nie urosną. Długa droga przede mną - powiedziała na Instagramie.

Absolutnie zgadzamy się z apelem Olgi Frycz. Każda kobieta chce wyglądać świetnie po tym, jak urodzi dziecko. Najważniejsze jest jednak to, aby robić to mądrze.

ZOBACZ TAKŻE: Frycz pierwszy raz po porodzie pokazała się na ściance

d6qdqvl

Podziel się opinią

Share
d6qdqvl
d6qdqvl