Trwa ładowanie...

Frycz zachwyca się Zamachowskim. Poprosiła go o selfie

Córka Jana Frycza przez przypadek spotkała się na lotnisku ze Zbigniewem Zamachowskim. Zachwycona aktorka zrelacjonowała to wydarzenie na Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Frycz zachwyca się Zamachowskim. Poprosiła go o selfieŹródło: East News, fot: East News
d20wv0a

Zbigniew Zamachowski przez lata cieszył się opinią jednego z najlepszych polskich aktorów. Małżeństwo z wylewną Moniką Richardson sprawiło niestety, że obecnie częściej mówi się o gwiazdorze w kontekście batalii o alimenty z byłą żoną, a nie dorobku artystycznego. Niemniej jednak gwiazdor ma wciąż rzeszę wiernych fanów, którzy pamiętają jego słynne role. Wielbicielką talentu Zamachowskiego jest Olga Frycz. Miała z nim nawet okazję zagrać w jednym z filmów kilkanaście lat temu. Od tego czasu nie spotkała aktora. Aż do tegorocznych świąt!

- Zupełnie przypadkowe i niezwykle miłe spotkanie na lotnisku z wielkim aktorem Zbigniewem Zamachowskim, a dosłownie dwa dni wcześniej rozmawiałyśmy z Sonią o jego roli w #trzykolory #biały Krzysztofa Kieślowskiego. 17 lat temu razem ze Zbigniewem zagraliśmy w filmie Wojciecha Marczewskiego "Weiser" ale od czasu premiery chyba się nie spotkaliśmy. Na lotnisku chwilę porozmawialiśmy, a na koniec nieśmiało poprosiłam o wspólne selfie!

Myślcie, że Monika Zamachowska będzie zazdrosna?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d20wv0a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20wv0a