Trwa ładowanie...
d6g99cp
News

Frycz zachwyca się Zamachowskim. Poprosiła go o selfie

Córka Jana Frycza przez przypadek spotkała się na lotnisku ze Zbigniewem Zamachowskim. Zachwycona aktorka zrelacjonowała to wydarzenie na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz
Olga Frycz (East News, Fot: East News)
d6g99cp

Zbigniew Zamachowski przez lata cieszył się opinią jednego z najlepszych polskich aktorów. Małżeństwo z wylewną Moniką Richardson sprawiło niestety, że obecnie częściej mówi się o gwiazdorze w kontekście batalii o alimenty z byłą żoną, a nie dorobku artystycznego. Niemniej jednak gwiazdor ma wciąż rzeszę wiernych fanów, którzy pamiętają jego słynne role. Wielbicielką talentu Zamachowskiego jest Olga Frycz. Miała z nim nawet okazję zagrać w jednym z filmów kilkanaście lat temu. Od tego czasu nie spotkała aktora. Aż do tegorocznych świąt!

- Zupełnie przypadkowe i niezwykle miłe spotkanie na lotnisku z wielkim aktorem Zbigniewem Zamachowskim, a dosłownie dwa dni wcześniej rozmawiałyśmy z Sonią o jego roli w #trzykolory #biały Krzysztofa Kieślowskiego. 17 lat temu razem ze Zbigniewem zagraliśmy w filmie Wojciecha Marczewskiego "Weiser" ale od czasu premiery chyba się nie spotkaliśmy. Na lotnisku chwilę porozmawialiśmy, a na koniec nieśmiało poprosiłam o wspólne selfie!

d6g99cp

Myślcie, że Monika Zamachowska będzie zazdrosna?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d6g99cp

d6g99cp
d6g99cp