Trwa ładowanie...

Fryderyki 2019: Natalia Kukulska dostała nagrodę poza kamerami. Zareagowała: “Tego nie zobaczysz w telewizji”

Podczas sobotniej gali rozdania Fryderyków część ze statuetek wręczono w czasie nadawania telewizyjnych reklam lub przed transmisją. Jedną takich z laureatek została Natalia Kukulska. Dostała ona nagrodę poza czasem antenowym i nieco odgryzła się za to organizatorom swoim postem na Instagramie.

Share
Fryderyki 2019: Natalia Kukulska dostała nagrodę poza kamerami. Zareagowała: “Tego nie zobaczysz w telewizji”
Źródło: ONS.pl
d2he26g

Fryderyki 2019: Natalia Kukulska dostała nagrodę poza anteną

Część tegorocznych Fryderyków została rozdana, gdy w telewizji były puszczane reklamy lub jeszcze przed startem transmisji z gali. Pojawiają się przypuszczenia, że organizatorzy specjalnie tak zaplanowali ceremonię oraz inspirowali się Amerykańską Akademią Filmową i wręczeniem Oscarów.

Jedną z takich laureatek była Natalia Kukulska, która odebrała Fryderyka w kategorii “album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa” za album “Szukaj w snach”.

Fryderyki 2019: Kukulska reaguje i zbiera poparcie fanów

Wokalistka postanowiła zareagować na założenia organizatorów m.in. postem na Instagramie ze zdjęciem z gali. - “Tego nie zobaczysz w telewizji!!!” — napisała.

d2he26g

Fani wykazywali wsparcie dla artystki. “Tvn po raz kolejny pokazał "klasę". Ale Podsiadło i jego żenujące wypociny trzeba było pokazać!”, “Gratulacje. Oglądałam Fryderyki i byłam zaskoczona, że podczas wręczania widzowie oglądali blok reklamowy”, “Ale mnie TVN wkurzył, że akurat reklamę dali w tak wyczekującym momencie !” (pisownia oryginalna — przyp. red.) — tak komentowali wpis Kukulskiej po Fryderykach.

W wywiadach po odebraniu statuetki dodała, że o takim rozwiązaniu dowiedziała się dopiero na miejscu. - Trochę to dziwne, zwłaszcza że gala odbywa się w innym mieście i artyści specjalnie na nią przyjeżdżają — powiedziała.

d2he26g

Podziel się opinią

Share
d2he26g
d2he26g