Trwa ładowanie...

Fryderyki 2020. Ogłoszono pierwszych artystów! Gdzie odbędzie się rozdanie nagród muzycznych?

Fryderyki 2020 po raz kolejny odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz sali koncertowej NOSPR. Wśród ogłoszonych wykonawców znajdują się m.in. Daria Zawiałow, Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk czy Krzysztof Zalewski.

Fryderyki 2020. Ogłoszono pierwszych artystów! Gdzie odbędzie się rozdanie nagród muzycznych?Źródło: ONS.pl
d460lfc
d460lfc

Fryderyki 2020 po raz kolejny w Katowicach

Fryderyki to trzydniowe święto polskiej muzyki, podczas którego nagradzani są wykonawcy w różnorodnych nurtów muzycznych. Uznawane są za najważniejsze nagrody przemysłu muzycznego w Polsce. W 2019 r. po raz pierwszy uroczysta gala odbyła się w Katowicach i została otwarta dla szerszej publiczności.

Tegoroczna edycja Fryderyków odbędzie się 8 marca, którą rozpocznie Gala Muzyki Poważnej w katowickim NOSPR. Z kolei wręczenie statuetek w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej odbędzie się w sobotę 14 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Dzień później na tej samej scenie w ramach Fryderyki Festiwal wystąpią gwiazdy polskiej muzyki.

Fryderyki 2020. Kto wystąpi?

Ogłoszono również pierwsze wykonawców, którzy zagrają podczas tegorocznej edycji Fryderyków. Wśród nich znajdują się Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Natalia Przybysz oraz Kayah. Ostatnia z nich nie ukrywała swojego zadowolenia
.
- Cieszę się, że po raz kolejny będę mogła wziąć udział w tym największym polskim święcie muzyki, jakim bez wątpienia są FRYDERYKI. – Z wydarzeniem jestem związana od wielu lat i za każdym razem chętnie w nim uczestniczę. Ogromnie się cieszę, że od zeszłego roku w gali mogą uczestniczyć także fani, nie tylko osoby z branży muzycznej. Warto już teraz zaplanować sobie marcowy weekend w Katowicach i świętować z nami, muzykami - mówi Kayah.

Fryderyki 2020. Bilety

Ruszyła sprzedaż biletów na Fryderyki 2020 na stronie Fryderyki.pl. Do nabycia są już bilety na Galę Muzyki Rozrywkowej oraz niedzielny festiwal. Bilety na Galę Muzyki Poważnej będą dostępne w późniejszym terminie.

d460lfc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d460lfc