Trwa ładowanie...
izabela janachowska
05-03-2019 13:23

Fryzjerka zasugerowała płeć dziecka Janachowskiej

Prezenterka TVN Style ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą, ale nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Natomiast fryzjerka gwiazdy zasugerowała, że Iza urodzi dziewczynkę.

Fryzjerka zasugerowała płeć dziecka JanachowskiejŹródło: Instagram.com
d23ffxx
d23ffxx

Izabela Janachowska długo utrzymywała w tajemnicy, że spodziewa się dziecka. Ostatecznie poinformowała o wszystkim w mediach społecznościowych i pokazała zdjęcie z brzuszkiem.

ZOBACZ: Ciężarna Janachowska: "Na razie łagodnie przechodzę ciążę, ale nieco zwalniam tempo"

- Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z wami radością, która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7. rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo!

Od tego czasu prezenterka TVN Style nie zdradziła zbyt wielu szczegółów. Fryzjerka gwiazdy zasugerowała natomiast, że Janachowska najprawdopodobniej spodziewa się dziewczynki. Świadczyć mają o tym różowe paznokcie.

d23ffxx

- Dziś odwiedziła nas piękna przyszła mama @izabelajanachowska. Rozjaśniliśmy włosy z ekstraktem zabezpieczającym i regenerującym, dodatkowo tonowanie koloru w złoto piaskowych odcieniach. (...) Na paznokciach Iza wybrała wymowny róż o nazwie "Maybe baby".

Warto również zauważyć, że Izabela Janachowska ma nową, odświeżoną fryzurę. Gwiazda postawiła na modną w tym sezonie grzywkę.

d23ffxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d23ffxx