Trwa ładowanie...
izabela janachowska

Fryzjerka zasugerowała płeć dziecka Janachowskiej

Prezenterka TVN Style ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą, ale nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Natomiast fryzjerka gwiazdy zasugerowała, że Iza urodzi dziewczynkę.

Share
Fryzjerka zasugerowała płeć dziecka Janachowskiej
Źródło: Instagram.com
d3fho6t

Izabela Janachowska długo utrzymywała w tajemnicy, że spodziewa się dziecka. Ostatecznie poinformowała o wszystkim w mediach społecznościowych i pokazała zdjęcie z brzuszkiem.

ZOBACZ: Ciężarna Janachowska: "Na razie łagodnie przechodzę ciążę, ale nieco zwalniam tempo"

- Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z wami radością, która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7. rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo!

d3fho6t

Od tego czasu prezenterka TVN Style nie zdradziła zbyt wielu szczegółów. Fryzjerka gwiazdy zasugerowała natomiast, że Janachowska najprawdopodobniej spodziewa się dziewczynki. Świadczyć mają o tym różowe paznokcie.

- Dziś odwiedziła nas piękna przyszła mama @izabelajanachowska. Rozjaśniliśmy włosy z ekstraktem zabezpieczającym i regenerującym, dodatkowo tonowanie koloru w złoto piaskowych odcieniach. (...) Na paznokciach Iza wybrała wymowny róż o nazwie "Maybe baby".

Warto również zauważyć, że Izabela Janachowska ma nową, odświeżoną fryzurę. Gwiazda postawiła na modną w tym sezonie grzywkę.

d3fho6t

Podziel się opinią

Share
d3fho6t
d3fho6t