Trwa ładowanie...

Fundacja Spełnionych Marzeń "wystawiona" przez gwiazdy. Sytuację uratowała Doda

Przykrą niespodziankę przeżyli organizatorzy Dnia Dziecka na oddziale onkologii w jednym z warszawskich szpitali. Aby dostarczyć małym pacjentom nieco pozytywnych emocji, pracownicy Fundacji Spełnionych Marzeń" zaprosili polskie gwiazdy do odwiedzin w placówce. Niestety, pomimo starań prezesa fundacji, Tomka Osucha, zaroszenie przyjęła tylko piosenkarka Doda.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Fundacja Spełnionych Marzeń "wystawiona" przez gwiazdy. Sytuację uratowała DodaŹródło: Facebook.com
dllsr71

O całej sytuacji poinformował internautów Szymon Majewski w emocjonalnym wpisie na Facebooku. „Wczoraj był Dzień Dziecka. Jak co roku, Fundacja Spełnionych Marzeń odwiedzała oddziały onkologiczne pełne chorych dzieci. Tomek Osuch, szef Fundacji, z którą pracuję od lat, dzwonił do różnych ” gwiazd”, żeby je poprosić o odwiedzenie dzieci na oddziale, niestety bezskutecznie, wszyscy mieli coś ważniejszego bądź w ogóle nie oddzwaniali" - skomentował kwaśno artysta w poście.

Jednocześnie Majewski wyraził uznanie dla Dody, która uratowała sytuację, pojawiając się na onkologii i uświetniając święto małych pacjentów:

"Zaproszenie przyjęła jedynie Doda, nie wahała się ani chwili, i to w dodatku zaproszona parę godzin przed wizytą. Powiedziała, że przyjedzie z Ciechanowa, gdzie miała jakieś ważne sprawy.
Tomek Osuch powiedział, że Doda nie zawiodła go nigdy przez te lata, kiedy kieruje fundacją. Zawsze może na nią liczyć, zawsze jest otwarta na pomoc i nigdy nie odmawia.
Wiecie o tym, że czasem się z niej śmieję i nie zawsze jej styl obecności medialnej lubię, ale to, jak traktuje takie wyzwania, jest dla mnie najważniejsze!!!
W świecie szoł- biz gdzie niektórzy każdą sekundę poświęcają zaistnieniu, Doda jest jedną z nielicznych, którzy potrafią podzielić się energią i sercem z innymi.
Moja droga! W imieniu Fundacji Spełnionych Marzeń baaaaardzo dziekuję. Szymon Majewski – członek Rady Fundacji”.

Wzruszona postem Majewskiego Doda, podzieliła się nim na swoim koncie na Instagramie oraz Facebooku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dllsr71
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dllsr71
dllsr71