Trwa ładowanie...
dyvdj5w
Informacja prasowa
News

Gadżety od Il Volo w atrakcyjnych cenach do kupienia przed koncertem

W dniu koncertu Il Volo w Warszawie, 26 czerwca, będzie można zakupić gadżety z podobiznami śpiewaków, czyli Piero, Gianluci i Ignazia. Pamiątek nie będzie dużo, więc warto zaopatrzyć się w nie jeszcze przed rozpoczęciem występu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gadżety od Il Volo w atrakcyjnych cenach do kupienia przed koncertem
(Materiały prasowe)
dyvdj5w

Il Volo przyjedzie na pierwszy i jedyny koncert w Polsce już 26 czerwca, dzień po występie na rzymskim Wind Summer Festival 2017. Mamy niespodziankę dla wszystkich fanek przystojnych Włochów! Tuż przed warszawskim show będzie można zaopatrzyć się w unikalne pamiątki, które miłośnicy tria po prostu muszą mieć! Przygotowano damskie i męskie T-shirty, kubki, przypinki - wszystkie z wizerunkiem włoskiego trio. Do kupienia będą także płyty CD. Do Torwaru dotrze limitowana ilość gadżetów, dlatego prosimy dokonywać zakupów od razu po wejściu do hali, ponieważ po koncercie może ich już zabraknąć, tym bardziej, że management artystów przygotował bardzo atrakcyjne ceny! Nie należy więc zwlekać z decyzją o zakupie.

   East News
(East News)

Stoisko z pamiątkami zostanie usytuowane w holu naprzeciwko wejścia głównego. Płatności będzie można dokonywać zarówno gotówką, jak i kartą. Bankomat znajduje się przed wejściem do hali Torwar.

dyvdj5w

Trio Il Volo zaśpiewa w Warszawie z towarzyszeniem Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Diego Basso. Będzie to z całą pewnością niezapomniane wydarzenie. Jeśli ktoś nie zakupił jeszcze biletu, może to zrobić. Wejściówki sprzedawane będą także w dniu koncertu, przed wejściem na płytę Torwaru. Należy się jednak spieszyć, bo nie pozostało ich zbyt wiele. Wszystkie miejsca są siedzące. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

��_ANGELO_TRANI Materiały prasowe
��_ANGELO_TRANI (Materiały prasowe)

ZOBACZ TAKŻE: Włoscy gwiazdorzy o Sylwii Grzeszczak: Nie zaśpiewałaby w La Scali

dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w