Gardias pokazała swoją willę za 2,5 miliona! Czy jest warta tej ceny?
Wymarzony dom w Wilanowie
Pod koniec 2015 roku Dorota Gardias kupiła nowy dom, do którego wprowadziła się wraz z córką Hanią oraz partnerem Krzysztofem Sawickim. Media obiegła wtedy informację, że luksusowa willa celebrytki warta jest aż 2,5 mln złotych. Dziś możemy zobaczyć, jak gwiazda urządziła swój dom. Dorota zgodziła się wziąć udział w programie Łukasza Jakubiaka "Jak mieszkają gwiazdy?" i oprowadziła prezentera po swoim przestronnym mieszkaniu. Pogodynka zdradziła też, że nieruchomość ma prawie 300 metrów kwadratowych. Zobaczcie, jak mieszka Dorota Gardias.
Luksus
Dom pogodynki urządzony jest w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Mimo to podczas świąt Dorota zadbała, by nie zabrakło w nim ozdób i oczywiście bogato przystrojonej choinki.
Jadalnia
Celebrytka ma do dyspozycji dużo miejsca. Dzięki temu z łatwością może organizować przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. W przestronnej jadalni spokojnie pomieści wielu gości.
Garderoba
Dorota znana jest z zamiłowania do mody. W swojej willi ma do dyspozycji dużą garderobę, której mogłaby jej pozazdrościć każda wielbicielka ubrań. Gardias pochwaliła się też najnowszymi zdobyczami zakupowymi. Podczas pobytu w Tajlandii znalazła dla siebie kilka wyjątkowych rzeczy.
Kuchnia
Kuchnia gwiazdy również utrzymana jest w minimalistycznym, eleganckim stylu. Dzięki dużej wyspie kuchennej na środku pomieszczenia, Dorota nie musi martwić się o brak miejsca podczas gotowania. Na pewno ułatwiło jej to przygotowania do świąt.
Pokój dziecka
Gwiazda pokazała też pokój swojej córki. Zdradziła, że Hania, podobnie jak mama, uwielbia się stroić. Z pewnością niedługo dziewczynka zacznie pożyczać ubrania z ogromnej garderoby Doroty.
Podoba się wam dom Gardias? Myślicie, że jest wart 2,5 mln. złotych?