Trwa ładowanie...
Megafon.pl
23-09-2013 01:01

Garrett Hedlund pod okiem Angeliny Jolie!

Garrett Hedlund pod okiem Angeliny Jolie!
d2uwfrg
d2uwfrg

Angelina Jolie zaangażowała kolejnego aktora do swojego nowego projektu reżyserskiego. Na plan "Unbroken" zaprosiła znanego z filmu "Tron: Dziedzictwo" Garretta Hedlunda.

Przypomnijmy, iż dzieło będzie adaptacją powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (w tej roli zobaczymy Jacka O'Connella), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy.
Hedlund zagra Johna Fitzgeralda, kompana Zamperiniego.

Zdjęcia mają rozpocząć się na Hawajach pod koniec tego roku. Ostatnią wersję scenariusza napisali bracia Joel i Ethan Coenowie, z którymi Hedlund pracował już na planie filmu "Inside Llewyn Davis".

Po drugiej stronie kamery Angelina Jolie zadebiutowała dramatem "Kraina miodu i krwi" (2011).

d2uwfrg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2uwfrg