Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
29-06-2018 14:38

"Gdańsk dźwiga muzę" po raz dziewiąty. Pierwsi artyści pojawią się już 22 lipca

Na tegorocznym festiwalu w Gdańsku pojawią się polscy wokaliści największego formatu: Brodka, Strachy na Lachy, Kaliber 44 i Happysad.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Gdańsk dźwiga muzę" po raz dziewiąty. Pierwsi artyści pojawią się już 22 lipcaŹródło: ONS.pl
d3zia7z
d3zia7z

Festiwal w całości poświęcony kulturze tańca. Od dziewięciu lat w okresie wakacyjnym Plac Zebrań Ludowych w centrum Miasta Gdańska, zostaje przekształcony w miasteczko festiwalowe ze strefami tanecznymi, strefą regeneracji, muzyczną sceną główną, dance parkiem, wypełniając się kilkutysięcznym tłumem miłośników różnych współczesnych stylów tanecznych, twórców i fanów street art'u i muzyki z całej Polski i z zagranicy. Magię tego wydarzenia i miejsca tworzą młodzi ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich taniec i muzyka.

Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się: Brodka, Lao Che, Bisz B.O.K, Strachy na Lachy, Kaliber 44, Happysad, Illusion, Bedeos, Daria Zawiałow oraz Bob One & Bas Tajpan.

Kto jeszcze nie ma planów na wakacje, niech szybko zapisuje w kalendarze * 20-22 lipca 2018 roku, * to będzie dobry weekend! Nie może Was tam zabraknąć!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zia7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zia7z