Trwa ładowanie...
d3qkh9d

Gerard Butler postawił na naturalność. Nie ukrył zmarszczek i siwizny

Gerard Butler pojawił się na Tribeca Film Festival, gdzie całkowicie zerwał z wizerunkiem wymuskanej hollywoodzkiej gwiazdy. Tym razem nie założył smokingu i nie pofarbował siwych włosów, których nie brakuje na jego głowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler na gali Oscarów 2019
Gerard Butler na gali Oscarów 2019 (Getty Images)
d3qkh9d

Pod koniec lutego Butler pojawił się na oscarowej gali, gdzie każdy gwiazdor dba o nienaganny wizerunek. 49-latek nie był wyjątkiem, o czym świadczą zdjęcia w smokingu. Dwa miesiące później dał się sfotografować w zupełnie innym wydaniu – w luźnym ubraniu, bez tony makijażu i z widoczną siwizną. Właśnie takiego Butlera mogli zobaczyć goście Tribeca Film Festival.

Butler pozował tam do zdjęć z Tracy Edwards. Legendarną żeglarką, która w 1989 r. jako pierwsza w historii poprowadziła kobiecą załogę w etapowych regatach dookoła świata The Ocean Race (wówczas Whitbread Round The World Race). Edwards napisała na ten temat dwie książki, a teraz uczestniczyła w pokazie filmu "Maiden" (od nazwy jej jachtu), dokumentującego jej wyczyn sprzed 30 lat.

   Getty Images

Zobacz także: Gerard Butler na plaży. Już nie przypomina wojownika z "300"

d3qkh9d

Obecność Butlera na imprezie towarzyszącej festiwalowi była komentowana nie tylko ze względu na jego wygląd. Aktor po raz kolejny pokazał się bez swojej partnerki, Morgan Brown. Oficjalnie spotykają się od 2014 r., ale bardzo rzadko pojawiają się publicznie. Ostatnie wspólne zdjęcie gwiazdora i 48-letniej dekoratorki wnętrz pochodzi z października 2018 r.

   Getty Images

Obejrzyj: Tomasz Karolak w legginsach spaceruje z plikiem banknotów

d3qkh9d

Podziel się opinią

Share

d3qkh9d

d3qkh9d