WP

Gessler z "dredami" na głowie. Fani są zachwyceni

Magda Gessler jest znana z nonszalanckiego stosunku do treści zamieszczanych na mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się nowym zdjęciem, do którego pozuje "saute".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler jest uwielbiana przez internautów
Magda Gessler jest uwielbiana przez internautów (Instagram.com)
WP

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd w Polsce. Gwiazda stworzyła prawdziwe gastronomiczne imperium. Jest właścicielką restauracji w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Program "Kuchenne rewolucje", który prowadzi restauratorka jest telewizyjnym hitem i od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Oprócz sporej wiedzy i doświadczenia, Gessler zachwyca swoim temperamentem i nietuzinkowym charakterem. Szybko stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Niezbyt filtruje treści, które wrzuca do sieci i nie przejmuje się tym, że w opisach zdjęć robi masę literówek. Internauci uwielbiają te nonszalancję i charakterystyczny hasztag "besos" (całus), który celebrytka zamieszcza pod niemal każdym postem.

Ostatnio restauratorka uraczyła fanów nowym zdjęciem z urlopu. Wypoczęta i zadowolona pozowała zupełnie bez makijażu. Porównała swoje włosy w nieładzie do dredów!

WP

"Dredy bałagan na głowie .... zadowolenie .. czuje promienie skońcan na twarzy .. dobranoc" - napisała w charakterystycznym dla siebie stylu.

Pod zdjęciem szybko pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych wielbicieli gwiazdy. Podoba się wam Magda Gessler w takiej naturalnej wersji?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP