Trwa ładowanie...
dt284bq

Gigi Hadid ścięła włosy. Co za zmiana!

Aż tak drastycznej zmiany w wyglądzie nikt się po gwiazdce nie spodziewał. Do tej pory jedynie czesała się tak, by wydawało się, że ścięła włosy, a jeśli naprawdę to robiła, tylko zachowawczo skracała grzywkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gigi Hadid
Gigi Hadid (Instagram.com)
dt284bq

Jeszcze niedawno modelka mogła się pochwalić bujną blond czupryną. Zadbane włosy były jej ozdobą - długie i lśniące budziły zazdrość nawet w fankach uwielbiających styl ślicznej Gigi. Gwiazda postanowiła jednak odmienić wizerunek, a jej fryzjer sięgnął po nożyczki i operował nimi dość odważnie.

Gigi zrezygnowała z najmodniejszego cięcia ostatnich miesięcy, czy dziewczęcego boba. Postawiła na coś znacznie bardziej oryginalnego i... chłopięcego. Jej nowe uczesanie jest bowiem bardzo krótkie. Jeśli sądziliście, że w takim wydaniu niespełna 22-letnia celebrytka prezentuje się kiepsko, byliście w błędzie.

Amerykanka jest naprawdę urodziwa i żadna fryzura nie jest w stanie tego ukryć. Gwiazda metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Natychmiast posypały się komplementy, ale wielu fanów modelki podejrzewało, że wieści o zmianie wizerunku są jedynie żartem. Ich komentarze były trafione. Po jakimś czasie od publikacji zdjęcia w chłopięcym uczesaniu Hadid dodała podpis: happy April foolz fwends.

dt284bq

Podziel się opinią

Share

dt284bq

dt284bq