Trwa ładowanie...
d39ginw

Gitarzysta Cannibal Corpse trzymał w domu arsenał. "Ostrzegał bliskich przed kosmitami"

Władze znalazły w domu muzyka kilkadziesiąt sztuk broni, w tym AK-47, Uzi i miotacze ognia. 53-latek był gotów na koniec świata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrick O'Brien wyszedł na wolność za kaucją
Patrick O'Brien wyszedł na wolność za kaucją (Biuro szeryfa Hillsborough County)
d39ginw

50 strzelb, w tym jedna z nielegalnie skróconą lufą, 10 półautomatycznych karabinów, m.in. kilka AK-47, 2 Uzi, 20 pistoletów, 2 miotacze ognia i kilka tysięcy sztuk amunicji. To wynik inwentaryzacji przeprowadzonej przez policję w domu Patricka O'Briena.

Arsenał gitarzysty Cannibal Corpse znaleziono po niedawnym pożarze jego domu. Jak podaje "Tamba Bay Times", tuż przed pożarem 53-latek dzwonił po rodzinie i znajomych, ostrzegając ich przed końcem świata i informując o lądowaniu kosmitów.

d39ginw

Do zdarzenia doszło 10 grudnia w Northdale na Florydzie. Amunicja i broń składowana w sejfach i wojskowych skrzyniach doprowadziła do kolejnych eksplozji w płonącym domu. W trakcie ratowania posiadłości muzyka policja dostała kolejne zgłoszenie z okolicy.

Niedaleko rezydencji O’Briena doszło do włamania do innego mieszkania. Właścicielka domu chciała pogonić włamywacza, jednak ten agresywnie ją odepchnął i uciekł na zewnątrz. Po przybyciu policji okazało się, że sprawcą jest sam Pat O’Brien, który ostrzegał sąsiadkę przed końcem świata. Gitarzysta nie chciał współpracować z policjantami i zaczął grozić im nożem.

Funkcjonariusze obezwładnili go za pomocą paralizatora. Muzyk został aresztowany za włamanie oraz napaść na policjanta. Po kilku dniach wyszedł za kaucją w wysokości 50 tys. dol.

d39ginw

Podziel się opinią

Share

d39ginw

d39ginw