Trwa ładowanie...
d1bcq4l

Glaca nie płaci alimentów? Ostra kłótnia między muzykami

Piotr "Glaca" Mohamed z zespołu Sweet Noise, został oskarżony przez żonę o niepłacenie alimentów. Po jej stronie stanął kolega muzyka - Lipa z zespołu Illusion.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Była żona zarzuca Piotrowi "Glacy" Mohamedowi, że nie płaci alimentów
Była żona zarzuca Piotrowi "Glacy" Mohamedowi, że nie płaci alimentów (AKPA)
d1bcq4l

Piotr "Glaca" Mohamed, lider grupy Sweet Noise, w latach 90. był jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dzisiaj znowu jest o nim głośno. A wszystko za sprawą afery z alimentami.

Zobacz także: Z tymi co się znają - Robert Karaś

Glaca, który reaktywował zespół Sweet Noise, zapytał fanów na Facebooku, gdzie się widzą w ramach trasy koncertowej. Post skomentowała jego była żona, Sylwia Lato: "W sądzie oczywiście…".

d1bcq4l

Kobieta opisała swoją historię na fanpage'u Stowarzyszenie Alimenty to nie prezenty: "Mój respect tour po salach sądowych trwa już od 2014 roku. W tym roku jeszcze dwie rozprawy. Teraz złotousty papa na kilku scenach klubowych w Polsce, poucza znowu o godności, respekcie, miłości do ludzi i fanów (szczególnie ciepło wyraża się o dzieciach i młodych), o walce z systemem, znieczulicy, wrogach, którzy chcą go niszczyć - nadal nie płacąc alimentów i nie utrzymując kontaktu z córką".

Dalej czytamy: "Ostatnio przychód z jego koncertów to było parędziesiąt tysięcy złotych, wszystko wpłynęło na konto firmy jego osobistej dziewczyny, u której ten zacny człowiek pracuje 'honorowo', a utrzymuje go mama. Firma handluje też merchem, płytami, kawą, daktylami, odżywkami i prowadzi siłownię. Ostatnio papa perorował mi w smsach, że te koncerty teraz spłacą dług i 'wszyscy o tym wiedzą', więc mam nie przeszkadzać jeśli chcę coś dostać. Taki cwany wymyk żebym siedziała cicho. Na wieść, że zbliża się rozprawa gdzie jest skarżony przez prokuratora już z kodeksu karnego, raptem znalazły się pieniądze i wpłynęło parę tysięcy na poczet długu alimentacyjnego i chyba na 'zamknięcie twarzy'…".

Po stronie Sylwii Lato stanął Tomasz "Lipa" Lipnicki, lider zespołu Illusion. Odnosząc się do tekst piosenki Sweet Noise napisał: "Proszzzzz… godność moją ceń brzmi dość śmiesznie przy tych faktach".

d1bcq4l

Glaca postanowił skomentować słowa kolegi z branży.

Opublikował post na swoim fanpage'u, w którym wyraził żal: "Łatwo być klawiaturowym prokuratorem, trudniej stanąć na przeciw mnie i zapytać o moją stronę tej historii (...) Lipa - złamałeś mi serce stary. Wrzuciłeś na swój wall tekst, który nie tylko kpi z Godności, ale też podważa moja wiarygodność i stawia mnie w świetle przestępcy. Okrasiłeś to swoim bolesnym i prześmiewczym komentarzem. Lipa - tak trudno było wykręcić mój numer, który masz w swojej komórce i zapytać, jak to wygląda z mojej strony? Za parę dni gram w Gdyni, mogłeś wpaść i wysłuchać tego, co w tym jednostronnym linczu ja mam do powiedzenia".

d1bcq4l

Podziel się opinią

Share

d1bcq4l

d1bcq4l