Trwa ładowanie...
d79hr9m

Goldie Hawn jest aktywną babcią. Zabrała wnuka na rower

Goldie Hawn ma już prawie 74 lata, ale nadal jest w świetnej formie. Po wakacjach w Saint Tropez wróciła do Kalifornii, gdzie ostatnio zajmowała się jednym z wnuków. Bywały momenty, że chłopiec musiał mocniej pedałować, by nadążyć za babcią na rowerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Goldie Hawn można często spotkać na rowerze. Ostatnio zabrała ze sobą wnuka
Goldie Hawn można często spotkać na rowerze. Ostatnio zabrała ze sobą wnuka (Getty Images)
d79hr9m

W sieci pojawiły się zdjęcia rowerowej przejażdżki, na którą Goldie Hawn zabrała swojego 8-letniego wnuka. Bingham to jedno z trójki dzieci Kate Hudson. Emerytowana aktorka zabrała chłopca spod domu córki w Pacific Palisades i razem pojechali do posiadłości Hawn.

Forum

Goldie Hawn ma trójkę dzieci i sześcioro wnucząt, którym może teraz poświęcać więcej czasu. Co prawda od lat pojawiała się na ekranie bardzo sporadycznie (w latach 2003-2012 wcale nie grała), ale jeszcze w zeszłym roku wystąpiła w "Kronice świątecznej". Razem ze swoim życiowym partnerem, Kurtem Russellem.

d79hr9m

Hawn i Russell tworzą szczęśliwą parę od 36 lat, ale nigdy się nie pobrali.

- Po co naprawiać coś, co nie jest zepsute? – powtarzał w wywiadach aktor, który pomagał Hawn wychowywać jej dzieci. Kate Hudson mówiła nawet, że nie poznała biologicznego ojca i tylko Kurt się dla niej liczy jako ojciec.

Hawn i Russell mają syna Wyatta Russella, który jest aktorem i zawodowym hokeistą.

Obejrzyj: Z tymi co się znają - Michał Sadowski

d79hr9m

Podziel się opinią

Share

d79hr9m

d79hr9m