Trwa ładowanie...
d39yz49

Gorąca Ola Ciupa wygrzewa się na plaży. Egzotyczne wakacje z ukochanym

Nie tak dawno wśród internautów zaczęły krążyć plotki o nowym związku, a Ola Ciupa już go potwierdziła, wyjeżdżając z chłopakiem na egzotyczne wakacje. Celebrytka podgrzewa atmosferę, dodając niemal roznegliżowane zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Ciupa relaksuje się na egzotycznych wakacjach z nowym chłopakiem.
Ola Ciupa relaksuje się na egzotycznych wakacjach z nowym chłopakiem. (Instagram.com)
d39yz49

Ola Ciupa często wyjeżdża na wakacje do dalekich krajów. Nie ma się zresztą czemu dziwić, zwłaszcza teraz, gdy temperatury w Polsce spadają poniżej zera. Tym razem modelka postawiła na malowniczy Madagaskar. Nie poleciała tam jednak sama. Od jakiegoś czasu wśród internautów krążyły plotki o nowej miłości Ciupy. Nie wszyscy w to wierzyli, jednak pogłoski się potwierdziły. Celebrytka związała się z Kubańczykiem, z którym to nagrała swój ostatni utwór "Nas nie zatrzyma już nic".

Ciupa zaskoczyła fanów swoim miłosnym wyborem. Część z nich pisała, że idealnie do siebie pasują i od początku było widać, że coś się między nimi wydarzy. Inni z kolei twierdzili, że ten związek nie ma prawa bytu. Niezależnie jednak od opinii innych, Ciupa jest ze swoim chłopakiem szczęśliwa, a potwierdzeniem tego jest wspólny wakacyjny wyjazd. A trzeba przyznać, że modelka prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Co myślicie o tej relacji?

d39yz49

Podziel się opinią

Share

d39yz49

d39yz49