ycipk-dq6g4p

Gordon Ramsay chwali się synkiem i domem w Londynie. Pokazał zabawną sytuację

Gordon Ramsay postanowił pokazać, jak urządzony ma salon w domu w Londynie. Na krótkim nagraniu w zabawnej sytuacji znaleźli się jego najmłodszy syn Oscar oraz jego żona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gordon Ramsay w kwietniu po raz piąty został ojcem
Gordon Ramsay w kwietniu po raz piąty został ojcem (East News)
ycipk-dq6g4p

Gordon Ramsay chwali się domem i synkiem

Gordon Ramsay, kucharz szczególnie znany z prowadzenia brytyjskiej wersji programu “Hell’s Kitchen”, pokazał przestronny salon swojego domu w Londynie, który w pełni wystarcza jego licznej rodzinie (mieszka z żoną Taną i pięciorgiem dzieci).

Na nagraniu widać, że wnętrze jest ozdobione dziełami sztuki, w tym ogromnym obrazem z Myszką Miki Disneya. Ramsay pokazuje ogromny stół, widok na ogród i nagle nagrywa żonę z synkiem Oscarem. Nie trzyma ona go na rękach, a pod specjalnie przygotowaną do tego bluzką. Dziecko mrugnęło do kamery, gdy Ramsay zrobił zbliżenie. To rozbawiło ojca, dlatego podzielił się wideo.

ycipk-dq6g4p

Ktoś bezczelnie mruga do kamery! - napisał ironicznie w treści posta znany kucharz. Internauci komentowali, że dziecko jest słodkie, urocze i bardzo podobne do taty.

Oscar Ramsay urodził się w kwietniu tego roku. Rodzeństwo jest tak bardzo zauroczone, że założyli mu konto na Instagramie. Profil Oscara zarządzany jest przez starszą siostrę Tilly ma 100 tys. obserwujących.

ycipk-dq6g4p

ycipk-dq6g4p
ycipk-dq6g4p
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-dq6g4p