Trwa ładowanie...
d1knsjz

Gordon Ramsay chwali się synkiem i domem w Londynie. Pokazał zabawną sytuację

Gordon Ramsay postanowił pokazać, jak urządzony ma salon w domu w Londynie. Na krótkim nagraniu w zabawnej sytuacji znaleźli się jego najmłodszy syn Oscar oraz jego żona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gordon Ramsay w kwietniu po raz piąty został ojcem
Gordon Ramsay w kwietniu po raz piąty został ojcem (East News)
d1knsjz

Gordon Ramsay chwali się domem i synkiem

Gordon Ramsay, kucharz szczególnie znany z prowadzenia brytyjskiej wersji programu “Hell’s Kitchen”, pokazał przestronny salon swojego domu w Londynie, który w pełni wystarcza jego licznej rodzinie (mieszka z żoną Taną i pięciorgiem dzieci).

Na nagraniu widać, że wnętrze jest ozdobione dziełami sztuki, w tym ogromnym obrazem z Myszką Miki Disneya. Ramsay pokazuje ogromny stół, widok na ogród i nagle nagrywa żonę z synkiem Oscarem. Nie trzyma ona go na rękach, a pod specjalnie przygotowaną do tego bluzką. Dziecko mrugnęło do kamery, gdy Ramsay zrobił zbliżenie. To rozbawiło ojca, dlatego podzielił się wideo.

d1knsjz

Ktoś bezczelnie mruga do kamery! - napisał ironicznie w treści posta znany kucharz. Internauci komentowali, że dziecko jest słodkie, urocze i bardzo podobne do taty.

Oscar Ramsay urodził się w kwietniu tego roku. Rodzeństwo jest tak bardzo zauroczone, że założyli mu konto na Instagramie. Profil Oscara zarządzany jest przez starszą siostrę Tilly ma 100 tys. obserwujących.

d1knsjz

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1knsjz

d1knsjz
d1knsjz