Trwa ładowanie...
d1fcudx

Górniak imprezuje w Los Angeles. Zobaczcie jej dzikie popisy na parkiecie

Edyta Górniak przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie poleciała na zaproszenie Marcina Gortata. Piosenkarka korzysta z życia nocnego metropolii...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News)
d1fcudx

Marcin Gortat od kilku lat organizuje w NBA ""Polish Heritage Day", podczas którego na trybunach gromadzi się wielu rodaków. Podobnie było w tym roku. 6 stycznia w trakcie spotkania Los Angeles Clippers - Orlando Magic zjawiło się aż 1500 polskich kibiców! Gościem wyjątkowym była Edyta Górniak, która zajęła najlepsze miejsca na hali Staples Center i z uwagą obserwowała rozgrywkę. Była po ogromnym wrażeniem Goratata.

- Wspaniały sportowiec, to wiedziałam. Niezwykły człowiek, o wielkim dla ludzi sercu i cudowny gospodarz - tego nie wiedziałam - wyznała na Instagramie.

Jednak nie samym sportem człowiek żyje. Szczególnie, że w takiej metropolii jak Los Angeles innych rozrywek jest pod dostatkiem. Po meczu gwiazda udała się imprezę, na której towarzyszyła jej m.in. Patricia Kazadi. Górniak założyła czarną sukienkę z dużym dekoltem i pomalowała usta na czerwono. Wyglądała uwodzicielsko i podbijała parkiet wraz ze swoją koleżanką. Filmik z jej popisami tanecznymi trafił do sieci. Trzeba przyznać, że Edyta umie się bawić.

Chcielibyście iść na imprezę z Edytą Górniak?

d1fcudx

Podziel się opinią

Share

d1fcudx

d1fcudx