Trwa ładowanie...

Gornostaj mówi o Wolszczak, ta ostro odpowiada. Konflikt tylko się nasila

Grażyna Wolszczak wrogiem nr 1 w show-biznesie? Trwa pandemia, a kilka gwiazd weszło na wojenną ścieżkę. Poszło o siedziby znanych w Warszawie teatrów. W konflikt włączono teraz kolejną, dobrze znaną aktorkę - Annę Gornostaj.

Gornostaj mówi o Wolszczak, ta ostro odpowiada. Konflikt tylko się nasilaŹródło: ONS
d4c2a81

Grażyna Wolszczak kłóci się z Tomaszem Karolakiem o siedzibę jego teatru IMKA. Całą anatomię sprawy przedstawiliśmy we wcześniejszym tekście, z której możecie dowiedzieć się, o co awantura.Dodajmy: niekończąca się awantura. Pojawiają się nowe wątki i bohaterowie konfliktu.

Zobacz: Grażyna Wolszczak zabrała syna do "Ameryka Express": "Trochę obciach, że pojechał z mamą"

Grażyna Wolszczak miała pokrzyżować interesy także aktorce Annie Gornostaj.

d4c2a81

- Z Grażyną Wolszczak miałam podobne problemy, na szczęście udało mi się jej pozbyć z teatru - powiedziała "Rzeczypospolitej".

Zdradza: - Wolszczak przystąpiła ze swoim wspólnikiem do spółki, która miała finansować Capitol. Szybko się okazało, że z roli partnerki finansowej i artystycznej chce przejść do roli dyrektorki. Byłam zdziwiona. Jeździliśmy wcześniej razem na wakacje, czuliśmy się przyjaciółmi, tymczasem zachowała się jak agresor.

Gornostaj zarządza Teatrem Capitol w Warszawie. Już wcześniej pojawiły się plotki na temat rzekomego przejęcia siedziby przez Wolszczak. - Podziwiam Tomka, że walczy o swój teatr. Wiem, że się nie podda - przyznała dyrektorka.

We własnej obronie

Grażyna Wolszczak rekinem biznesu? Trzeba przyznać, że maluje się ją w samych ciemnych barwach w ostatnim czasie. A przecież zyskała ogromną sympatię widzów dzięki udziałowi w "Ameryka Express".

d4c2a81

Gwiazda "Na wspólnej" odniosła się już do słów Gornostaj. Obroniła się.

Na Facebooku opublikowała oświadczenie do artykułu "Rzeczpospolitej". Czytamy:

"Nigdy nie przystąpiłam do żadnej spółki mającej finansować teatr Capitol, nie byłam partnerem finansowym, ani nie miałam zamiaru zostać dyrektorem Teatru Capitol.

Nigdy nie przyjaźniłam się z Anną Gornostaj i nigdy nie jeździłam z nią na wakacje, znamy się jedynie ze studiów w tej samej szkole.

d4c2a81

Nie były związane ze mną żadne kredyty na spłatę udziałów w Teatrze Capitol, nie mam żadnej wiedzy na ten temat (...)

Cały tekst możecie przeczytać we wpisie Wolszczak poniżej.

d4c2a81
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c2a81