Trwa ładowanie...

Gortat i Bachleda-Curuś rozstali się. "To była wspólna decyzja"

Uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, kibicowała im cała Polska. Aktorka i sportowiec podjęli zupełnie inną decyzję.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gortat i Bachleda-Curuś rozstali się. "To była wspólna decyzja"Źródło: Materiały prasowe
d3e21q7

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rzadko pokazywali się razem publicznie. Bardzo chronili swoją prywatność, dlatego każde ich wspólne zdjęcie robiło furorę. Niestety, jak udało nam się dowiedzieć, ten związek to już przeszłość.

- Marcin i Alicja wspólnie podjęli decyzję o rozstaniu. Chcą teraz skupić się na swoich karierach - mówi WP Gwiazdy osoba z teamu Gortata.

Marcina czekają teraz intensywne tygodnie na boisku. Już za chwilę rozpocznie 12. sezon w NBA, tym razem w nowym klubie - LA Clippers. Ostatnio musiał przeprowadzić się do nowego miejsca, co także pochłonęło sporo czasu.

Alicja Bachleda-Curuś z pewnością będzie rozwijała karierę aktorską. Być może już niebawem zobaczymy ją w kolejnej produkcji.

d3e21q7

Informacja o tym, że Marcin Gortat spotyka się z piękną aktorką, dla wielu była zdziwieniem. Pierwsze sygnały o tym, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń, zaczęły pojawiać się na początku 2017 r. Alicja pojawiła się wówczas u boku Marcina na organizowanej co roku przez koszykarza Polskiej Nocy w Waszyngtonie.
Bachleda-Curuś i Gortat byli też razem widziani na spotkaniu z księżną Kate i księciem Williamem. Choć szczędzili sobie czułości, to nikt nie miał wątpliwości, że ci dwoje są razem.

Ostatnio w mediach rozpisywano się o ślubie pary i wspólnym kupnie domu. Niestety, jak się okazuje, prawda jest zgoła inna.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3e21q7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e21q7