Trwa ładowanie...
dkl1m1m

Gościła w swojej willi Rozenków i Natalię Siwiec. Polka stworzyła w Hiszpanii luksusowy kurort dla gwiazd

Na pewno widzieliście na Instagramie zdjęcia wystawnej nieruchomości Beaty Stojek. To właśnie tam zjeżdżają ostatnio topowi polscy celebryci, czym ochoczo chwalą się w sieci. W rozmowie z WP Gwiazdy właścicielka zdradziła ile za pobyt musi zapłacić Gosia Rozenek, a ile przeciętny Kowalski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgosia Rozenek-Majdan i Beata Stojek
Małgosia Rozenek-Majdan i Beata Stojek (Instagram.com)
dkl1m1m

Jak to się stało, że Polka weszła w posiadanie pięknej willi w Hiszpanii?
Beata Stojek: Budowaliśmy ją od podstaw, trwało to około 4 lat. Kocham Hiszpanię! Pochodzę z Legnicy, ale wyprowadziłam się z Polski 15 lat temu. Na co dzień żyje i mieszkam w Anglii. Mam dwójkę dzieci i stawiam przede wszystkim na ich edukację, więc póki co zostaję w Birmingham. Emeryturę planuję spędzić w hiszpańskiej will.

No dobrze, ale skąd pieniądze na taką inwestycję?
Prowadzę swój biznes już od 14 lat. Założyłam pierwsze biuro pomocy Europejczykom w Birmingham. W "Global Center" zajmujemy się transferami pieniężnymi, robimy tłumaczenia, wypełniamy wnioski. Pomagamy osobom, które nie znają języka i są zagubione. Posiadam tez dwa solaria, które, nie ukrywam, przydają się, biorąc pod uwagę angielską pogodę (śmiech).

I ostatnio zdecydowała się pani zapraszać polskie gwiazdy do swojej posiadłości
Willa jest wynajmowania cały rok. Mamy wielu klientów, ale chciałam to miejsce pokazać też naszym gwiazdom. One potrzebują takiego zacisznego miejsca, przede wszystkim miejsca, w którym czują się bezpiecznie. A moja willa ulokowana jest jak forteca. Jest wybudowana na górze, co gwarantuje prywatność. Nie ukrywam, że dla mnie to też forma reklamy. Pomyślałam, że przyda się trochę rozgłosu. Gwiazdy chętnie się zgodziły. W końcu zatoka Granadella jest przepiękna, kręcono tu nawet film z Bruce'em Willisem. To przecudowne miejsce.

Rozumiem, że Natalia Siwiec i Małgosia Rozenek miały pobyt za darmo?
Nie, ale zapłaciły połowę regularnej ceny. Noc kosztuje 500 euro, a gwiazdy płaciły 250 euro. Pani Siwiec udało się przyjechać na tydzień, a pani Rozenek na dwa tygodnie. Znalezienie odpowiedniego terminu nie było łatwe. Gwiazdy są bardzo zajęte, a nasza willa bookowana jest na rok do przodu. Na miejscu spotkaliśmy się osobiście, byliśmy też na kolacji. Wspaniali, normalnie ludzie. Bardzo rodzinni i sympatyczni.

Wyjechali zadowoleni?
Pani Rozenek była zachwycona! Powiedziała, że najchętniej nie wychodziłaby z nieruchomości. Zdziwiło mnie, że codziennie sama gotowała, zjeżdżała tylko do sklepu po produkty. Mogła w końcu być sobą, czuła się jak w domu. Była z reszta z całą rodziną. Nie tylko ze swoimi dziećmi, ale też z dzieckiem brata z Francji. Siedzieli w tym domu, bo właściwie niczego więcej nie było im trzeba. Tam jest basen, jacuzzi, widok na góry i na morze. Nie dziwie się, że potrzebowała odpoczynku od show-biznesu. Natalia Siwiec też przyjechała z całą rodziną. Jak tam do nich weszłam to wyglądali, jak wielka włoska familia. Było bardzo głośno, wszyscy jedli, bawili się. Fantastycznie.

Dlaczego odezwała się pani właśnie do Natalii Siwiec i Gosi Rozenek?
Natalka jest dla mnie przepiękną, naturalną kobietą. Sama sobie na wszystko zapracowała, nic nie miała podane na tacy. Pani Rozenek jest z kolei gwiazdą numer jeden w Polsce, no i fantastyczny Pan Majdan... Przystojny, czarujący mężczyzna! Musiałam ich zaprosić. Planuje ściągnąć do siebie kolejne gwiazdy. Trwają rozmowy.

Zrobił się z tej willi taki "mini kurort" polskich gwiazd.
Tak! Reklama zdecydowanie się opłaciła. Wiele ludzi pisało do mnie, kiedy mogą wynająć willę, bo widzieli tam panią Rozenek albo panią Siwiec. To zdecydowanie działa. Szczególnie, że te gwiazdy są w polskim topie.

Ma pani nadal z nimi kontakt?
Muszę przyznać, że tak. Z tymi dwoma parami nadal utrzymujemy kontakt, są wspólne plany. Nie mogę o tym jeszcze więcej mówić, ale z Gosią Roznek mamy robić nawet wspólny biznes. Dlatego właśnie warto poznawać bliżej ciekawe osoby, nigdy nie wiadomo, ile wspaniałych rzeczy może się z tego urodzić.

dkl1m1m

Podziel się opinią

Share

dkl1m1m

dkl1m1m