Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
gra o tron
oprac. Grzegorz Kłos
26-09-2017 19:00

"Gra o Tron Live Concert Experience" z udziałem Ramina Djawadiego już 15 maja 2018 r. w Łodzi

Już 15 maja 2018 r. w łódzkiej Atlas Arenie będzie można zobaczyć niezwykle widowisko "Gra o Tron Live Concert Experience"! Bilety w cenach od 155 zł dostępne na www.LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach EMPIK.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Gra o Tron Live Concert Experience" z udziałem Ramina Djawadiego już 15 maja 2018 r. w ŁodziŹródło: Materiały prasowe
d2jzler
d2jzler

Widowisko docenione przez krytyków - "Gra o Tron Live Concert Experience" - z udziałem Ramina Djawadiego już na początku 2018 r. odwiedzi największe areny w Europie i wróci do Ameryki Północnej pod koniec 2018 r.

Przy użyciu najnowszej technologii scenicznej, kompozytor muzyki do "Gry o tron", Ramin Djawadi, zabierze widzów w niezwykłą podróż pełną wrażeń, poprzez Siedem Królestw i siedem sezonów nagrodzonego statuetką Emmy popularnego serialu HBO.

Ramin Djawadi poprowadzi orkiestrę, chór i solistów podczas 45 występów w Europie i Ameryce Północnej w tym w Londynie, Paryżu, Berlinie, Amsterdamie, Sztokholmie, Pradze, Nowym Jorku, Toronto, Los Angeles, Chicago, Bostonie i wielu innych.

d2jzler

"Gra o Tron Live Concert Experience" z udziałem Ramina Djawadiego (na zdjęciu) prezentuje świat Westeros na największych arenach w Europie. Koncert prezentuje dzieło znakomitego kompozytora Ramina Djawadiego, który podczas tego show poprowadzi orkiestrę, solistów i chór, którzy wykonają utwory z siedmiu sezonów serialu HBO wyróżnionego statuetką Emmy. Najnowsza produkcja zawiera m.in. muzykę i fragmenty z ostatniego sezonu serialu, nową niestandardową scenografię i najnowszą technologię video umożliwiającą prezentację fascynujących wizualizacji.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Możliwość zaprezentowania publiczności niezwykłego koncertu Gra o Tron Live Concert Experience jest spełnieniem moich marzeń, które zrodziło się 3 lata temu” – powiedział Djawadi. „Produkcja spektaklu na dużą skalę sprawia, że świat Westeros jest ożywiony i bardzo wciągający. Jestem podekscytowany, że mam okazję podzielić się doświadczeniami z fanami nie tylko w Ameryce Północnej, ale także przemierzyć ocean i po raz pierwszy wystąpić w Europie”.

Koncert inaugurujący Gra o Tron Live Concert Experience odbył się w Ameryce Północnej w lutym 2017 roku. Przygotowywany był przez Ramina Djawadiego przez ponad 3 lata. Koncert zdobył wiele pochwał zarówno z ust fanów jak i krytyków i został określony jako „must-see” dla wszystkich fanów serialu. The Guardian opisuje show słowami “ Ożywiono olśniewający świat Westeros”, a według Mashable jest to “epicka, muzyczna podróż”.

d2jzler

Tak bogata, jak bogate są historia, intrygi i świat "Gry o tron", muzyka Ramina towarzyszy fanom serialu. Podkreśla wagę emocjonalną w kluczowych momentach pomiędzy ukochanymi bohaterami, a także spaja ogromne sekwencje bitewne. To właśnie Ramin ożywił pieśni, o których mowa w książkach Georga R. R. Martina. Sekwencja otwierająca każdy odcinek serialu stała się muzycznym fenomenem i z powodzeniem rozpoznają ją również widzowie, którzy nie są fanami Gry o Tron.

Jak zareagowali polscy fani na finał 7. sezonu "Gry o tron"?

„Niewiarygodny odzew fanów, jaki otrzymaliśmy po pierwszej trasie koncertowej na początku tego roku sprawił, że postanowiliśmy zaktualizować oprawę Gry o Tron Live Concert Experience w związku z przyszłorocznym debiutem w Europie i późniejszym powrotem do Ameryki Północnej” – powiedział Jeff Peters, wiceprezes działu licencjonowania i handlu detalicznego w HBO. „Baza fanów Gry o Tron dociera do wszystkich zakątków globu, więc jesteśmy podekscytowani, że międzynarodowa publiczność będzie mogła zapoznać się z niezwykłym talentem Ramina na żywo”.

Trasa, produkowana i promowana wyłącznie przez Live Nation w porozumieniu z HBO Global Licensing, kontynuuje połączenie innowacyjnej produkcji muzycznej z nowoczesnymi technologiami wideo, dzięki którym możliwe jest odtworzenie światów Westeros i Essos, a także prezentację fragmentów serialu, aby zaskoczyć widzów podczas nadchodzących 45 widowisk. Podróż rozpocznie się 8 maja w Madrycie i odwiedzi 20 europejskich miast w maju i czerwcu. Północnoamerykańska część trasy składać się będzie z 25 widowisk i rozpocznie się 5 września w Vancouver i zakończy 14 października w Toronto.

d2jzler

Poprzednie projekty Ramina Djawadiego to między innymi nominowany do nagrody Grammy Iron Man z 2008 r., a także Pacific Rim, Starcie Tytanów oraz Warcraft. Jako kompozytor muzyki do seriali Westworld, Flash Forward (ABC) oraz Skazany na Śmierć (FOX) zdobył liczne nominacje do nagrody Emmy. Wśród nadchodzących projektów Ramina jest wyczekiwany film The Mountain Between Us, który będzie miał swoją premierę w październiku.

Oparta na bestsellerowej serii książek fantasy autorstwa George’a R. R. Martina, "Gra o tron" jest epicką historią o szlachcie i zdradzie, umiejscowioną na kontynencie Westeros, gdzie lato i zima potrafią trwać latami, a jedyną nieśmiertelną rzeczą jest pożądanie władzy. Serial nagradzany wielokrotnie nagrodami Emmy i Złotymi Globami jest obecnie najpopularniejszym serialem telewizyjnym.

Gra o Tron Live Concert Experience z udziałem Ramina Djawadiego, 15 maja 2018 – Łódź, Atlas Arena
Bilety w cenach od 155 zł dostępne na www.LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach EMPIK.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jzler
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jzler