Trwa ładowanie...
d3njxah

"Gra o tron". Sophie Turner potajemnie wyszła za mąż!

Poszli na wielką galę, wrócili do domu jako małżeństwo. Sophie Tuner i Joe Jonas wzięli ślub w Las Vegas. A jeszcze kilka godzin wcześniej pozowali razem na czerwonym dywanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sophie Turner jest już mężatką
Sophie Turner jest już mężatką (East News)
d3njxah

To się nazywa niespodzianka. Sophie Turner i Joe Jonas pozowali wspólnie na gali Billboard Music Awards, paparazzi zrobili im mnóstwo zdjęć, a po ceremonii wcale nie odpoczywali. Zamiast wrócić do domu, para mimochodem wpadła do jednej z kaplic w Las Vegas. Tam ślubu udzielił im mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya. Brzmi jak dobry żart, ale kilka amerykańskich portali już potwierdziło informacje o ślubie. Pisze o tym m.in. "E! News".

Zobacz: Jak zmieniali się bohaterowi "Gry o tron" HBO

Ślub to potężna niespodzianka dla fanów gwiazdy "Gry o tron" i muzyka. Nikt nie spodziewał się, że ceremonia odbędzie się 1 maja. Ślub pewnie jeszcze byłby tajemnicą, gdyby nie relacja Diplo na Instagramie. Muzyk wcielił się w rolę DJ-a podczas ceremonii i pokazał to, co działo się w kaplicy. M.in. pannę młodą w bieli i gości.

Ani Turner, ani Jonas nie poinformowali swoich fanów o ślubie. Na ich profilach w mediach społecznościowych do tej pory nie ma śladu po ceremonii.

d3njxah

Z relacji Diplo można jednak dowiedzieć się, że młodej parze towarzyszyli pozostali bracia Jonas z partnerkami, Priyanką Choprą i Danielle Jonas.

Przy okazji warto wspomnieć, że Joe i Sophie poszli zupełnie inną drogą niż Nick i Priyanka. Ci z kolei pobrali się w grudniu 2018 roku. Nie było jednej ceremonii, a dwie. Wszystkie uroczystości związane z zaślubinami trwały niemal tydzień! I pochłonęły miliony dolarów, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Przypomnijmy też, że gwiazda "Gry o tron" ogłosiła zaręczyny w październiku 2017 roku. Turner skomentowała to wtedy: - Istnieje taka dziwna opinia, że bycie zamężną to najlepsza rzecz, jaka może pojawić się w twoim życiu. Ale ja zawsze uważałam, że to moja kariera i praca, jaką w nią wkładam, jest najlepszym, co mi się przytrafia w życiu. Cudownie jest być zaręczoną. Ale to nie jest osiągnięcie. Znalazłam osobę, którą kocham i z którą chcę zostać na zawsze.

Już wtedy było wiadomo, że ślub tej pary nie będzie typowy. I tak się stało. Zagraniczne media przypuszczają, że ceremonia prawdopodobnie nie była zaplanowana. A to dlatego że wśród gości zabrakło Maisie Williams, najbliższej przyjaciółki Sophie.

d3njxah

Podziel się opinią

Share

d3njxah

d3njxah