WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

gra o tron

"Gra o tron". Twórcy tłumaczą się z wpadki z kubkiem

Kto by pomyślał, że jeden kubek po kawie wywoła tyle zamieszania. HBO wydało oświadczenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka w "Grze o tron"
Wpadka w "Grze o tron" (screen)
WP

Czwarty odcinek ósmego sezonu "Gry tron" wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Stało się tak nie tylko ze względu na nielogiczne zamknięte historie i papierowe dialogi, na które narzekali fani serialu.

Skandal wywołała scena, w której pojawił się... papierowy kubek ze znanej sieciówki. Napój został postawiony na stole przed Daenerys. Ciężko było stwierdzić, czy był to zamierzony żart, czy może niedopatrzenie twórców. W końcu "Gra o tron" to ogromna produkcja, nad którą czuwa rzesza ludzi.

O incydencie było tak głośno, że postanowili skomentować to twórcy serialu. Zrobili to jednak w ironiczny sposób.

WP

"Latte, które pojawiło się w tym odcinku, to błąd. Daenerys zamówiła herbatkę ziołową" – czytamy w oświadczeniu producenta "Gry o tron".

Sprawę skomentowała też firma Starbucks. Dla korporacji to wręcz wymarzona forma promocji.

- Jeżeli mamy być szczerzy, byliśmy zaskoczeni, że nie zamówiła smoczego mleka - napisano na Twitterze.

WP

Przed fanami "Gry o tron" jeszcze tylko kilka odcinków. Teraz produkcja wie, że widzowie będą przyglądać się scenografii bardzo uważnie.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP