Trwa ładowanie...
d42ixkg

Grażyna Szapołowska o "Klerze". "To zwykła nagonka. Dosyć tego!"

Aktorka przyznała, że nie widziała nowego filmu Smarzowskiego, którym żyje cała Polska. Apeluje jednak, by nie wylewać pomyj na wszystkich księży i zająć się w życiu czymś pożytecznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Szapołowska nie zamierza iść do kina na "Kler"
Grażyna Szapołowska nie zamierza iść do kina na "Kler" (ONS.pl)
d42ixkg

Po dwóch tygodniach od premiery "Kler" obejrzało w kinach prawie 2 mln Polaków. W tym rekordowym gronie nie znalazła się Grażyna Szapołowska, która wyznała "Faktowi", że raczej się na niego nie wybierze.

- Mam ważniejsze sprawy na głowie i szczerze, to mam w nosie "Kler" – dodała.

Szapołowska skorzystała jednak z okazji i zaapelowała, by po zapoznaniu się z fabułą Smarzowskiego nie wrzucać wszystkich duchownych do jednego worka. I zamiast wylewać na nich pomyje, zająć się czymś pożytecznym. Na przykład wyjść na spacer z psem.

d42ixkg

- Nie lubię generalizowania i gadek, że wszyscy księża to pedofile i molestują dzieci. Nie jestem święta i złamałam prawie wszystkie przykazania Boże, jestem też ostatnią osobą, którą można nazwać moralizatorką, ale ten film mnie jakoś nie grzeje – powiedziała dziennikowi.

- To zwykła nagonka, a nagonki zatruwają mi powietrze, sprawiając, że nie mogę oddychać. Dość tego! – skwitowała Szapołowska.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d42ixkg

Podziel się opinią

Share
d42ixkg
d42ixkg