Trwa ładowanie...

Grażyna Szapołowska znów weźmie ślub. To będzie jej czwarty raz!

Jeszcze niedawno wydawało się, że o kolejnych zaślubinach w przypadku aktorki nie może być mowy. A jednak. Okazuje się, że gwiazda chciałaby znów założyć białą sukienkę i stanąć na ślubnym kobiercu.

Share
Grażyna Szapołowska znów weźmie ślub. To będzie jej czwarty raz!
Źródło: Facebook.com
d1j9bwc

Szapołowska od lat związana jest z Erykiem Stępniewskim, jednak ich związek nigdy nie został sformalizowany. 64-latka przez długi czas omijała temat ślubu. Jak donosi "Fakt" niedawno podczas jednego z wypadów z ukochanym wątek zaślubin pojawił się.

– Podczas jednego ze wspaniałych i pełnych upojnych chwil wyjazdów zaczęliśmy myśleć o ślubie. Dojrzeliśmy. Gdzie i kiedy? Jeszcze nie wiemy. Na pewno już do tego szybciej niż dalej – wyznała Szapołowska. Czyżby nagle aktorce zaczęło się spieszyć do zamążpójścia? Według tabloidu gwiazda planuje ślub na dzikiej plaży. Do wydarzenia ma dojść w przyszłym roku.

Szapołowska zdradziła także co nieco na temat kryzysu, z którym miał się borykać jej związek. Powiedziała, że plotki o nim stworzono specjalnie, by o aktorce zrobiło się głośno.

d1j9bwc

– Informacje o naszych problemach to był zabieg promujący film "Botoks" z moim udziałem. Specjalnie je podsycałam, bo skandal napędza rozgłos – aktorka niczego nie ukrywała.

Pytanie tylko, czy wobec tego doniesienia o ślubie są prawdziwe? O przygotowaniach do zaślubin pary mówiono już w 2008 roku! Wówczas informatorzy donosili mediom, że uroczystość ma odbyć się we Francji.

Szapołowska po raz pierwszy miłość i wierność przysięgała jako 22-latka Markowi Lewandowskiemu. Po roku była już rozwódką. Powód? Nie chciała jeszcze mieć dzieci. Jako 26-latka miała już drugiego męża i córkę. Związek z Andrzejem Jungowskim nie przetrwał długo. Trzecim mężem Szapołowskiej był Paweł Potoroczyn, młodszy od gwiazdy o 8 lat. W 2002 roku aktorka ustatkowała się u boku Stępniewskiego.

d1j9bwc

Zostanie jej czwartym mężem?

Szapołowska w "Botoksie"

d1j9bwc

Podziel się opinią

Share
d1j9bwc
d1j9bwc