Trwa ładowanie...
d1fcudx
News

Grażyna Torbicka pojawi się w Cannes w nowej roli!

Tym razem to lubiana dziennikarka obok największych gwiazd show-biznesu znajdzie się w centrum uwagi!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka (AKPA)
d1fcudx

Grażyna Torbicka do tej pory odwiedzała festiwal filmowy w Cannes jako wysłanniczka TVP2, skąd relacjonowała tę jedną z najważniejszych imprez w świecie kina. Tym razem lubiana dziennikarka sama będzie błyszczeć na czerwonym dywanie oraz udzielać wywiadów.

Po tym, jak telewizyjna gwiazda rozstała się z telewizyjną Dwójką, zaczęła o nią zabiegać konkurencja oraz reklamodawcy. Dziennikarka podpisała intratny kontrakt reklamowy ze światową firmą kosmetyczną. Nic dziwnego, że postawiono na Grażynę Torbicka, która od lat zachwyca nie tylko swoim talentem, lecz także urodą. Tym samym została pierwszą polską ambasadorką prestiżowej marki, która promują także m.in. Jennifer Lopez czy Jane Fonda. Pojawiła się w spotach reklamowych, ale to nie wszystko…

Firma wysyła ją na festiwal w Cannes. Zamiast przeprowadzać wywiady z gwiazdami kina, sama będzie ich udzielać, a zamiast o filmach będzie musiała mówić właśnie o kosmetykach. Może sobie jednak pozwolić na taki wyjątek w swojej karierze - czytamy w gazecie.

d1fcudx

Jesteśmy przekonani, że w nowej roli wypadnie przekonująco. Brakuje wam jej obecności w telewizji?

Grażyna Torbicka AKPA
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka AKPA
Grażyna Torbicka
d1fcudx

Podziel się opinią

Share

d1fcudx

d1fcudx