Trwa ładowanie...
dfx1to3

Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie z mamą. Fani: "Elegancja, szyk, prawdziwe damy"

Grażyna Torbicka uraczyła swoich fanów nie lada gratką. Rzadko chwali się życiem prywatnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka (ONS.pl)
dfx1to3

Grażyna Torbicka postanowiła nieco rozpieścić swoich fanów. Dziennikarka może szczycić się profesjonalizmem i uznaniem wśród kolegów z branży, ale rzadko kiedy wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Nie zobaczymy jej na każdej jednej imprezie celebryckiej. Dlatego tym bardziej fani doceniają, kiedy postanowi zrobić wyjątek i pokazać trochę prywatności.

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Torbicka: "Pasja do kina może być silniejsza od samotności"

Ostatnio na profilu na Instagramie gwiazdy TVN ukazało sie zdjęcie z jej mamą, Krystyną Loską.

Fani nie kryli zachwytu. Jedna z internautek napisała nawet kilka miłych słów.

dfx1to3

- Kochane Panie. Od dawien dawna. Elegancja, szyk, prawdziwe damy. Miło popatrzeć na mamę, jakby to było wczoraj, Pani Krysia i telewizja Katowice. Były wtedy tylko 2 programy. I zawsze podziwiałam mamę za ładne ciuszki w tamtych latach. Bo w sklepach nie było nic. Czasami spod lady albo z tylu sklepu. Pozdrawiam - czytamy.

Jak podaje "Na żywo", Loska oświadczyła niedawno ostatnio córce, że chce się przenieść na Śląsk, by ostatnie lata życia spędzić właśnie tam. Zaniepokoiło to Torbicką, która martwi się zdrowiem matki. Loska ma problemy z sercem. W Warszawie czuwa nad nią nie tylko jej córka, ale też mąż kariolog, Adam Torbicki.

A jak wam podoba się zdjęcie?

dfx1to3

Podziel się opinią

Share
dfx1to3
dfx1to3