Trwa ładowanie...
d28legr

Grażyna Wolszczak pokazała brzuch. "Kaloryfera wciąż brak"

Grażyna Wolszczak 7 grudnia skończyła 60 (!) lat. Z tej okazji opublikowała post na Instagramie. Z nutką humoru odniosła się do swojego wieku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Wolszczak skończyła 60 lat!
Grażyna Wolszczak skończyła 60 lat! (East News, Fot: East News)
d28legr

Grażyna Wolszczak urodziła się w Gdańsku 60 lat temu. I nie przecierajcie oczu ze zdziwienia - to prawda. Popularna aktorka ma na swoim koncie mnóstwo ról, które zapisały się w pamięci widzów. Aktualnie można ją zobaczyć m.in w serialu "Na Wspólnej", który emitowany jest na antenie TVN.

Trudno uwierzyć w to, że Wolszczak skończyła 60 lat. Jak sama przyznaje, od dawna o siebie dba. A oprócz tego jest współautorką książki: "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą". Zdaje się, że znalazła złoty środek, który postanowiła jakiś czas temu przekazać innym kobietom.

- Dbam o to, co jem i ile. Ruszam się, żeby mieć kondycję i być w formie. Chodzę na różne zajęcia fizyczne, bo trochę trzeba się napracować. Samo nic nie przyjdzie - mówiła w "Fakcie".

d28legr

Do urodzin w specyficzny sposób postanowiła odnieść się na Instagramie.

"Kolejnych 10 lat minęło, a kaloryfera wciąż brak. Koszulka z przepowiednią na następne 10?: Say yes to new adventures! (red. powiedz tak nowym przygodom) Przypadek?" - skomentowała i opublikowała kilka zdjęć. W tym między innymi jej brzucha.

Instagram.com

Aktorka ma niesamowity dystans do siebie. I to bardzo cenimy. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin!

d28legr

Podziel się opinią

Share

d28legr

d28legr