Trwa ładowanie...
d3qg9dq

Gretkowska ostro o obecnej władzy: "Skurdupel uważa się za Polskę"

Pisarka zawsze chętnie komentowała wydarzenia polityczne w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła odsunąć się w cień. Na koniec i tak dopiekła PiS-owi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Manuela Gretkowska
Manuela Gretkowska (East News)
d3qg9dq

Manuela Gretkowska nigdy nie szczędziła słów krytyki obecnie panującym politykom. Pisarka postanowiła jednak skończyć z komentowaniem tego, co dzieje się w kraju. Na koniec dodała mocny wpis, w którym i tak dopiekła jeszcze Prawu i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Gretkowska o 500 plus: dla niektórych rodzin to jest druga pensja

- Kiedy spotkałam się z Tuskiem, powiedział blednąc: Kaczyński po dojściu do władzy zniszczy nas. Mówił o sobie i szychach w PO. Był rok 2007, przed przyspieszonymi wyborami i nikt wtedy nie pomyślał, że Kaczyński zniszczy nie tylko ich, ale i demokratyczną Polskę. Bo skurdupel uważa się za Polskę, Prawo i wymierzaną przez siebie sprawiedliwość - napisała Gretkowska na Facebooku.

d3qg9dq

Felietonistka przytoczyła też epitety, jakimi parlamentarzyści Unii Europejskiej określali Jarosława Kaczyńskiego w rozmowach z Mateuszem Morawieckim. Pojawiały się np. takie zapytanie "Dlaczego słuchacie straumatyzowanego, odciętego od życia starca?".

- Gdy my kochaliśmy, robiliśmy prawa jazdy, podróżowaliśmy wydając ciężko zarobione pieniądze z naszych kont bankowych, on od lat tkwił w samotności paranoika, knując z resentymentu - oceniła Kaczyńskiego Gretkowska.

W swoim emocjonującym wpisie na Facebooku, pisarka sugeruje, że straciła już nadzieję na to, że rządy przejmie inna partia. Manuela Gretkowska twierdzi też, że społeczeństwu nie pomoże ani Unia Europejska ani Trybunał Sprawiedliwości.

d3qg9dq

- Polska będzie grać z UE w ciuciudziada proszalno-bezczelnego. Tu się słodko podłoży, udając słowiańskiego Idiotę, tam pofuka. PiS dotrwa do wyborów i weźmie sobie parlamentarną większość, kto mu zabroni.

Cały wpis Gretkowskiej poniżej.

d3qg9dq

Podziel się opinią

Share

d3qg9dq

d3qg9dq