Trwa ładowanie...
d1xds2d

Gwen Stefani zdementowała plotki o ślubie. "Blake jest moim chłopakiem"

Gwen Stefani i Blake Shelton uchodzą za dobraną, dojrzałą parę. Na tyle, że zaczęło huczeć od plotek, że postanowili się pobrać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Gwen Stefani zdementowała plotki o ślubie. "Blake jest moim chłopakiem"
(Getty Images)
d1xds2d

Para muzyków nie stroni od publicznego okazywania uczuć, a w wywiadach mówi o sobie wyjątkowo czule. W mediach w związku z tym raz po raz powracają pytania, kiedy para zamierza się ustatkować. Ostatnio nawet zaczęły krążyć plotki, że zakochani się zaręczyli, a tabloid "In Touch Weekly" obwieścił na okładce, że zakochani są już po ślubie.

Temat wyjątkowo zaintrygował Ellen De Generes i postanowiła zasięgnąć informacji u źródła. Dziennikarka zaprosił Gwen Stefani do swojego programu i na różne sposoby próbowała wyciągnąć z piosenkarki wieści na temat związku z muzykiem. Przede wszystkim chciała potwierdzić, czy rzeczywiście zalegalizowali swój związek. – Blake powiedział mi, że się zaręczyliście – zagaiła zaczepnie rozmówczynię.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Stefani nie kryła zdziwienia rewelacjami De Generes. Z trudem próbując opanować śmiech odparła, że z pewnością ukochany się jej nie oświadczył. - Nie jesteśmy zaręczeni, nie jesteśmy po ślubie. Blake to wciąż mój chłopak – skwitowała w rozmowie z Ellen De Generes. Prowadząca nie dawała jednak za wygraną i dopytywała, kiedy mają zamiar się pobrać. Na to pytanie piosenkarka nie potrafiła już dać jednoznacznej odpowiedzi. Niewątpliwie zakochani podejmą tę decyzję, kiedy będą na nią gotowi i się z tym nie śpieszą. Trudno się dziwić, zwłaszcza, że oboje są po rozwodzie (Shelton rozstał się w 2015 r. z drugą żoną, Mirandą Lambert).

Gwen Stefani Instagram.com
Gwen Stefani (Instagram.com)

Stefani i Shelton spotykają się od około trzech lat. Para wciąż wzbudza spore zainteresowanie. Zwłaszcza, że jak informowały ostatnio media, zaczynają myśleć o dziecku. Piosenkarka ma już trzech synów ze związku z byłym mężem, Gavinem Rosedalem: 12-letniego Kingstona, 10-letniego Zumę i 4-letniego Apollo. Kolorowa prasa rozpisywała się ostatnio, że wokalistka pragnie dać swojemu partnerowi dziecko. Jak podaje portal "Us Weekly", para rozpoczęła już nawet poszukiwania surogatki, która urodzi im malucha.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1xds2d

Podziel się opinią

Share
d1xds2d
d1xds2d