Trwa ładowanie...
Edyta Górniak
09-02-2016 14:45

Gwiazda "Mam Talent" o Eurowizji: Nie boję się Górniak

Edyta Górniak potwierdziła to, o czym w mediach mówiło się od dawna - postanowiła spróbować powtórzyć swój wielki sukces i ponownie wystąpić na konkursie Eurowizji. Najpierw musi jednak przejść eliminacje krajowe - postanowiliśmy sprawdzić, jak zapatrują się na konkurowanie z diwą inni artyści zgłoszeni do konkursu.

Share
Gwiazda "Mam Talent" o Eurowizji: Nie boję się GórniakŹródło: East News
dslderj

_- Ostatecznie podjęłam decyzję, że wezmę udział. (...) Znalazłam w sobie ten ułamek odwagi. Pomyślałam, że jeszcze mogę zaryzykować. Ja nie wiem, czy pokonam samą siebie. Mogę powiedzieć, że utwór nosi tytuł "Grateful" _- powiedziała w radiu RMF FM Edyta Górniak.

Wokalistka jak do tej pory odniosła największy sukces w historii artystów reprezentujących Polskę w konkursie. W 1994 roku zajęła drugie miejsce, co okazało się przełomowym momentem w jej karierze i przyniosło międzynarodową popularność.
Jak czują się inni uczestnicy, którzy zmierzą się w krajowych eliminacjach z taka legendą? Zapytaliśmy o to jednego ze startujących w konkursie wokalistów, znanego między innymi z programu „Mam Talent!” Madoxa.

- O tym, że Edyta Górniak będzie startować słyszymy od ładnych paru lat. Wreszcie kiedy ja dałem się namówić mojej ekipie i fanom, startuję obok wokalistki, która jak doskonale wiemy zaszła ze wszystkich polskich uczestników najwyżej na Eurowizji. Edyta ma głos jak dzwon, a po tym sukcesie oraz przebojowej płycie „Dotyk” jej kariera eksplodowała jak supernova. Mało kto ma takie doświadczenie sceniczne! Wyzbywam się jednak absolutnie wszelkich lęków - to najlepsza metoda, którą stosuję we wszystkim. Jak już podejmuję się wyzwania to daję z siebie maksimum – przekonuje Madox, czyli Marcin Majewski w rozmowie z WP.pl.

dslderj

- Ciekawy jestem tego, co Edyta przygotuje muzycznie i czy postawi na balladę czy utwór „up tempo”. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na decyzję komisji o tym, kto znajdzie się w finale preselekcji krajowych. Od tego zależy wszystko. Kiedy poznamy wyniki będzie mi łatwiej powiedzieć jakie są moje odczucia. Wierzę głęboko, że decyzje będą bezstronne, bez subiektywnego faworyzowania. W końcu myślą przewodnia tego konkursu jest to, i to jest najpiękniejsze, że każdy może zgłosić utwór bez względu na to czy jest już gwiazdą, profesjonalnym wokalistą, czy artystą, który zaczyna karierę. Wszystkim nam powinno najbardziej zależeć na sukcesie naszego rodaka/rodaczki na arenie międzynarodowej. To potężny rynek muzyczny, który rządzi się innymi prawami niż nasz polski, jest bardziej konkurencyjny. Trzeba porwać tłum, mieć osobowość i to coś w głosie, co wzbudzi w ludziach emocje. Nie mogę się doczekać listy utworów, które dostały się do finału eliminacji krajowych! - przekonuje artysta.
Zobacz: Mam talent!

Madox ma szansę z Edytą Górniak?

Madox ONS.pl
Madox Źródło: ONS.pl
Madox ONS.pl
Madox Źródło: ONS.pl
Edyta Górniak AKPA
Edyta Górniak Źródło: AKPA
dslderj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dslderj
dslderj