Trwa ładowanie...
d3nl1ae
News

Gwiazda "Mody na sukces" przeżyła wielki dramat. Teraz urodziła córkę!

Adrienne Frantz, znana z roli synowej Brooke w "Modzie na sukces", ma za sobą trudne przejścia. Gwiazda od lat starała się o dziecko - niestety dwukrotnie poroniła. Dziś jest jednak bardzo szczęśliwa, bo wreszcie udało jej się spełnić marzenie - została mamą zdrowej córeczki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adrienne Frantz
Adrienne Frantz (ONS.pl)
d3nl1ae

1 grudnia na świat przyszła córeczka aktorki. Adrienne Frantz dwukrotnie straciła dziecko i lekarze odradzali jej kolejne ciąże ze względu na duże ryzyko, ta jednak postanowiła się nie poddawać. Mimo że wszystko skończyło się szczęśliwie, aktorka zdradziła niedawno w jednym z wywiadów, że nie obeszło się bez komplikacji.

– Miałam spore problemy z łożyskiem, które przyrosło do macicy. W grę wchodziło tylko cesarskie cięcie, które i tak okazało się niebezpieczne dla mojego dziecka. Lekarz powiedział, że mogę wykrwawić się na śmierć, jeżeli nie przejdę zabiegu usunięcia macicy. Musiałam podjąć decyzję w dwie minuty – wyjawiła Adrienne. Po porodzie gwiazda spędziła dwa tygodnie w szpitalu.

Co ciekawe, serialowa bohaterka z "Mody na sukces" również dwukrotnie straciła dziecko Ricka Forrestera. Mówiło się nawet o klątwie Amber, bo życie prywatne gwiazdy nazbyt zaczęło przypominać dramatyczne losy bohaterki opery mydlanej. Na szczęście wygląda na to, że najgorsze ma już za sobą!

d3nl1ae
Adrienne Frantz w ciąży ONS.pl
Adrienne Frantz w ciąży
Adrienne Frantz i Scott Bailey ONS.pl
Adrienne Frantz i Scott Bailey
d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae