Trwa ładowanie...
dfsmfuj
Informacja prasowa
News

Gwiazdor "Azja Express" w niezwykłym projekcie muzycznym. Leszek Stanek prezentuje "In Blue"

Leszek Stanek - szerzej znany między innymi z pierwszej edycji „Azji Express” - aktor, muzyk, choreograf, producent filmowy, twórca licznych projektów edukacyjnych i artystycznych... Człowiek wielu talentów. Kuba Krzysztoń z serialu „Tancerze”, produkowanego przez ATM GRUPA, tym razem w niezwykłym projekcie. 6 czerwca, w ATM STUDIO w Warszawie, odbędzie się premiera jego teledysku do piosenki „IN BLUE”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdor "Azja Express" w niezwykłym projekcie muzycznym. Leszek Stanek prezentuje "In Blue"
(Facebook.com)
dfsmfuj

ATM STUDIO jest współproducentem klipu, który powstał w jednej z jego hal zdjęciowych. „IN BLUE” to niezwykły projekt. Łączy w sobie wiele elementów. Na ten autorski teledysk składa się taniec, wysmakowane zdjęcia i pełna wyrafinowania artystyczna wizja. „In Blue” to jednocześnie tytuł piosenki, drugiego w kolejności singla, Leszka Stanka, jaki nagrał już jakiś czas temu.

Youtube.com

- Przyszła kolej na nową odsłonę, na interpretację utworu IN BLUE. A myślą przewodnią tego projektu jest stworzenie autorskich obrazów, do każdego z kolejnych, napisanych przeze mnie utworów - mówi Leszek Stanek. -W efekcie, każda ilustracja ruchowo-aktorska, pozostaje w ścisłym związku z brzmieniem kompozycji, tworząc autonomiczne, ale bardzo spójne obrazy - dodaje.

dfsmfuj

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Współpracował później ze Śląskim Teatrem Tańca. W 2015 roku, w Sydney, m.in. w Australian Institute Of Music (AIM), rozpoczął prace nad autorskim projektem muzycznym. W październiku 2016 roku zadebiutował singlem „Give Me a Hug”, do ilustracji którego zaprojektował oryginalny performance uliczny. Leszek ma za sobą udział w kilku produkcjach serialowych. Był też koproducentem filmu „W sypialni”.

dfsmfuj

Podziel się opinią

Share

dfsmfuj

dfsmfuj