ycipk-2sesr9

Gwiazdor disco polo nazwał dziecko imieniem swojego zespołu

Sebastian Zys, wokalista disco polo, dał swojemu nowo narodzonemu dziecku bardzo nietypowe imię. Pochodzi ono od… nazwy jego zespołu. Piosenkarz przyznał, że to oficjalne jedyne dziecko w Polsce z takim imieniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sebastian Zys, wokalisty grupy disco polo Mr Sebii, nadał dziecku imię pochodzące od nazwy zespołu
Sebastian Zys, wokalisty grupy disco polo Mr Sebii, nadał dziecku imię pochodzące od nazwy zespołu (AKPA)
ycipk-2sesr9

Syn gwiazdy disco polo nazwany imieniem jego zespołu

Sebastian Zys pochwalił się swoim dzieckiem na Facebooku. Urodził mu się syn. Nadał mu bardzo niecodzienne imię - Sebi. Pochodzi ono od… nazwy zespołu disco polo, w którym świeżo upieczony ojciec śpiewa, Mr. Sebii.

Wokalista przyznał, że żadne dziecko w Polsce oficjalnie nie nosi takiego takiego imienia.

ycipk-2sesr9

- W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi. Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys. Mam nadzieję, że wam się podoba – napisał Zys w mediach społecznościowych. Chłopiec przyszedł na świat 5 czerwca w Łodzi.

Artysta podziękował też fanom za "wyrozumiałość i docenienie". Może to się wydawać zaskakujące, ale podoba im się imię dziecka. "Szczęście i imię po tatusiu, też pewnie będzie śpiewać disco polo za parę lat, tata go nauczy", "Ma piękne imię wykonawcy utworów które kocham oraz oryginalne i niepowtarzalne imię po tacie. Rośnij zdrowo, mały Sebciu, na pociechę rodzicom i rodzinie" - piszą w komentarzach.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2sesr9

ycipk-2sesr9
ycipk-2sesr9