Trwa ładowanie...
dgqmtix
News

"Gwiazdy na Dywaniku" o Natalii Siwiec: Nie stara się! Środek zajeżdża banałem! FOTO

Podziel się
"Gwiazdy na Dywaniku" o Natalii Siwiec: Nie stara się! Środek zajeżdża banałem! FOTO
dgqmtix

W najnowszym odcinku "Gwiazd na dywaniku" Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków wezmą pod lupę styl Natalii Siwiec.

Zaobserwowałam nowe zjawisko u Natalii - operuje luksusowymi butami i torebkami, a środek zajeżdża banałem. Jakby się jej nie chciało, nie zależy jej, nie stara się! - stwierdziła Horodyńska.

Mi się wydaję, że Natalia jest na pewnego rodzaju zakręcie. Buty i torebki stanowią inwestycję, środkiem czyli ciałem już się napracowała. Myślę, że teraz wolałaby ubierać się bardziej modowo i skromnie. Natomiast przy takim rozmiarze biustu wszelkie ekstrawagancje modowe wyglądałyby dziwnie - zauważył Jacyków.

dgqmtix

Ten oversize sprawił, że ta morelowa garsonka nie prezentuje się dobrze. Może gdyby była wyższa to jakoś by się to rozłożyło. Poza tym ma bardzo szczupłe ramiona i to powoduje, że ta obfitość kształtów jest za duża tutaj. Ale piękne buty i torebka. I połączenie moreli i różu z tym naturalnym kolorem skóry torebki i beżowymi butami, świetne zestawienie kolorystyczne - podkreśliła Joanna.

Może ona szuka nowego pomysłu na siebie? Przy takiej sylwetce mamy dwie możliwości - albo wyglądasz jak lafirynda albo jak torba. Albo wywalić piersi albo schować i nic po środku. Jeżeli wywalić to na baczność i sexy. A jeżeli chcemy troszeczkę luźniej to po prostu wygląda to ciężko i potężnie. W każdym razie czekamy na nową Natalię! - podsumował Tomek.

Natalia Siwiec dostała w programie 7 punktów z możliwych 10 od obu stylistów. Więcej ocen stylu gwiazd znajdziecie w środy i czwartki o 22.30 na kanale Polsat Cafe.

(fot. AKPA)

dgqmtix

Podziel się opinią

Share
dgqmtix
dgqmtix