Trwa ładowanie...

Gwiazdy na imieninach u Anny Kalaty

Gwiazdy na imieninach u Anny Kalaty
d1w4tqi
d1w4tqi

Znana z radykalnej zmiany wizerunku Anna Kalata, w miniony wtorek, świętowała swoje imieniny. Widocznie bardzo polubiła w swoim życiu błysk fleszy, ponieważ na imprezę zaprosiła dziennikarzy i fotoreporterów. Nie mogło również zabraknąć jej najlepszej przyjaciółki, Pauli Marciniak.

Imieniny Kalaty świętowali również Emilian Kamiński z Justyną Sieńczyłło, Władysław Kozakiewicz, Paweł Poncyliusz oraz Marcin Kwaśny, którego poznała przy okazji 12. edycji Tańca z gwiazdami.

Tego wieczoru miłośniczka Indii trzykrotnie zmieniała kreacje - wystąpiła m.in w sari. Kalata wspólnie z Paulą zaśpiewała nawet dla zebranych gości.

Mówi się o tym, że była pani minister chce wrócić do polityki. Będzie startowała w zbliżających się wyborach do senatu. Prezes PSL, Waldemar Pawlak w wywiadzie dla radiowej Trójki potwierdził, że jego partia złożyła już byłej minister propozycję współpracy. Może więc, to prawdziwie gwiazdorskie spotkanie, jest dla Anny Kalaty pożegnaniem z życiem celebrytki, na które już przyszła pani senator nie będzie mogła sobie pozwolić?

(JMa)

d1w4tqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1w4tqi