Trwa ładowanie...

Gwiazdy TVP wspierają WOŚP? Większość milczy, ale są chlubne wyjątki

Monika Zamachowska czy Anna Popek- gwiazdy TVP, które zazwyczaj są dość aktywne w mediach społecznościowych, tym razem ucichły i nie poruszają tematu dnia. Czyżby nie miały nic do powiedzenia fanom śledzących ich profile w mediach społecznościowych?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gwiazdy TVP wspierają WOŚP? Większość milczy, ale są chlubne wyjątkiŹródło: Allegro
d2ry8lq
d2ry8lq

Nie od dziś wiadomo, że Telewizji Polskiej i Jurkowi Owsiakowi razem nie jest po drodze. Szczytna akcja fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie cieszy się także uznaniem polityków partii rządzącej (choć nie tylko).

- Ludzie wpłacający na WOŚP nie wiedzą, że te pieniądze idą na Woodstock, który promuje cywilizację śmierci - stwierdził ostatnio Patryk Jaki.

TVP rok temu milczeniem pominęła i wielki finał WOŚP, i ogłoszenie rekodowego wyniku akcji, budząc tym samym skrajne emocje. W tym roku tematowi poświęcono odrobinę, naprawdę odrobinę czasu antenowego - o akcji prezenterzy TVP mówili przez minutę. W materiale podano jedynie suche fakty, czyli na co w tym roku zbierane są pieniądze, ilu wolontariuszy wzięło udział w akcji oraz ile jest sztabów.

d2ry8lq

Telewizja Polska pod przewodnictwem Jacka Kurskiego odwróciła się od fundacji Jerzego Owsiaka, na czym skorzystał TVN, transmitujący działania wolontariuszy. W pomoc charytatywną bardzo zaangażowały się gwiazdy TVN-u - albo kwestowały na ulicach, albo oddały masę oryginalnych rzeczy na aukcje charytatywne. A co z gwiazdami TVP?

Część z nich milczy. Na ich instagramowych profilach panuje cisza. Monika Zamachowska, która ostatnio chętnie dzieliła się informacjami dotyczącymi alimentów, teraz pokazuje, jak wygląda, według niej, wieczór pełen relaksu. Anna Popek chwali się makijażem, a Izabela Krzan życzy uśmiechu.

A jednak są gwiazdy związane z TVP, które aktywnie wspierają WOŚP! Należą do nich Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Oboje przekazali na aukcje charytatywne zaproszenia do siedziby TVP - ich fani mogą postarać się i wygrać spotkanie z Kammelem lub Kurdej-Szatan. Z dziennikarzem w studiu "Pytania na śniadanie", z aktorką w teatrze.

d2ry8lq

Dodatkowo gwiazda wystawiła Telekamerę, którą otrzymała w 2017 roku.

Obecnie za statuetkę trzeba zapłacić więcej niż 380 zł, za spotkanie z Basią lub Tomkiem ponad 610 zł. Oczywiście, aby przebić najwyższą, do tej pory, ofertę. Licytacje kończą się wieczorem 26 stycznia.

Oboje swoje aukcje polecają na Instagramie.

WOŚP wsparły też Joanna Racewicz i Marcelina Zawadzka. Obie panie zabrały głos w mediach społecznościowych, a piękna modelka zachęcała też do wrzucania do puszek w "Pytaniu na Śniadanie".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ry8lq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ry8lq