Trwa ładowanie...

Gwiazdy wspierają kampanię Jem Drugie Śniadanie!

Kampania Jem Drugie Śniadanie kolejny już rok przekonuje, że noszenie pudełka z kanapką daje niesamowite korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Zaangażowane w kampanię gwiazdy uświadamiają, że jedzenie pięciu posiłków, a w szczególności drugiego śniadania, o którym często zapominamy, jest receptą na dobry humor, bystrość umysłu i świetną sylwetkę.

d3rxvkn
d3rxvkn

Ambasadorami kampanii Jem Drugie Śniadanie są znani rodzice - Anna Wyszkoni, Dorota Chotecka, Andrzej Krzywy oraz Katarzyna Glinka. Grono miłośników drugiego śniadania stale rośnie. Do kampanii przyłączają się sukcesywnie ambasadorzy honorowi – Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Aleksandra Szwed. Wszyscy zgodnie przyznają, że drugie śniadanie jest bardzo ważne dla nich oraz ich dzieci.

Twórcy kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE nie zapominają o dzieciach, które nie mogą liczyć w domu na przygotowany posiłek. Dzięki kampanii wspierany jest program dożywiania dzieci PAJACYK, który stał się partnerem akcji. W połowie lipca zostanie wyemitowany spot, dotyczący problemu niedożywienia w polskich szkołach.

W spocie udział wzięli Dorota Chotecka, Katarzyna Glinka, Karolina Malinowska, Zosia Ślotała, Jerzy Grzechnik, Andrzej Krzywy, Michał Będźmirowski, Malwina Bakalarz, Beata Sadowska, AdBuster oraz Aleksandra Szwed.

Sponsorem i partnerem strategicznym kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE jest marka Bielmar, partnerem medycznym - Żagiel Med z Lublina.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3rxvkn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rxvkn