Trwa ładowanie...
d1wc6gp

Gwiazdy wspierają Pawła Adamowicza. "Niech ta nienawiść się wreszcie skończy"

Podczas finału WOŚP w Gdańsku doszło do tragicznego zdarzenia. Prezydent Paweł Adamowicz został zaatakowany przez nożownika. Wszyscy wspierają w tych trudnych chwilach prezydenta Gdańska i jego bliskich. Media społecznościowe zalane są wyrazami wsparcia oraz współczucia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia w Gdańsku poruszyła wszystkich.
Tragedia w Gdańsku poruszyła wszystkich. (East News, Fot: East News)
d1wc6gp

WOŚP jest akcją, w którą gwiazdy bardzo chętnie się angażują, stąd też zdarzenie z Gdańska jest olbrzymim bólem. "Myślmy dziś wszyscy ciepło o prezydencie Adamowiczu, jego rodzinie i przyjaciołach. I myślmy ciepło o sobie nawzajem, bez względu na poglądy, sympatie, czy antypatie. Jesteśmy wszyscy Polakami. Jesteśmy ludźmi. Niech ta nienawiść się wreszcie skończy" - czytamy na Instagramie Hanny Lis, która prosi również o modlitwę.

Gwiazdy masowo przyłączają się do wsparcia, publikując posty w mediach społecznościowych. "Wiem, że w naszych głowach i myślach kotłuje się milion myśli na ten temat (...) Teraz pozostaje nam jedynie życzyć powrotu do zdrowia Prezydentowi Adamowiczowi, solidaryzując się z rodziną i bliskimi" - pisze Michał Piróg na Instagramie. Tancerz apeluje również o to, żeby w to tragiczne zajście nie mieszać polityki.

"Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz walczy o życie. Atak na niego nastąpił, gdy wspierał jedną z najwspanialszych akcji charytatywnych na świecie... Niewiarygodne to i straszne. Panie Prezydencie, jesteśmy z Panem i Pana Rodziną" - dodaje Radosław Majdan, który wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan włączyli się do akcji.

d1wc6gp

Podziel się opinią

Share

d1wc6gp

d1wc6gp