Trwa ładowanie...
d17b46f
Gwyneth Paltrow miała romans z królem Hiszpanii?!

Gwyneth Paltrow miała romans z królem Hiszpanii?!

Na jaw wyszły szokujące informacje, które rozgrzały hiszpańskie i światowe media. Okazuje się, że Gwyneth Paltrow przez kilka miesięcy spotykała się z królem Hiszpanii, Filipem VI Burbonem. Para poznała się podczas wakacji w 2003 roku. Jak udało się to tak długo ukryć?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d17b46f

Hollywoodzka gwiazda ma na koncie wiele romansów. Paltrow była łączona między innymi z Bradem Pittem i Benem Affleckiem. Niewiele osób jednak wie, że Gwyneth przez kilka tygodni spotykała się również z obecnym królem Hiszpanii, Filipem VI Burbonem.

Takie rewelacje znalazły się w najnowszej biografii króla. Aktorka - i jeszcze wtedy - następca hiszpańskiego tronu poznali się w 2003 roku na Majorce dzięki wspólnej znajomej, księżnej koronnej Norwegii Mette Marit. Ich relacja była krótka, ale intensywna. W niedługim czasie po rozstaniu oboje stanęli na ślubnym kobiercu.

d17b46f

Gwyneth w grudniu 2003 roku wyszła za mąż za lidera Coldplay, Chrisa Martina. Natomiast Filip pod koniec tego samego roku ogłosił zaręczyny z Letycją Ortiz Rocasolano.

Mimo iż od romansu pary minęło dużo czasu, sprawa wzbudziła sporo emocji.

d17b46f

Podziel się opinią

Share

d17b46f

d17b46f