ycipk-eg1oqi

Gwyneth Paltrow pozuje topless. Nigdy nie była wstydliwa

Gwyneth Paltrow wzięła udział w odważnej sesji dla "Elle". 47-latka zgodziła się zapozować topless, ale w taki sposób, by nie zostać posądzoną o wulgarność i obsceniczność. Trzeba przyznać, że wypadła świetnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gweneth Paltrow jest jedną z gwiazd listopadowego wydania "Elle"
Gweneth Paltrow jest jedną z gwiazd listopadowego wydania "Elle" (Getty Images)
ycipk-eg1oqi

W najnowszym wydaniu amerykańskiego "Elle" Gwyneth Paltrow opowiadała o pracy nad swoim najnowszym serialem "Wybory Paytona Hobarta" ("The Politician"), prowadzeniu własnej firmy z branży wellness, która po 10 latach od założenia jest wyceniana na 250 mln dol. Nie zabrakło także wspomnień oscarowej aktorki. A wszystko to zilustrowano wyjątkowym zdjęciem w odcieniach szarości, na którym Paltrow pozuje w samych spodniach na szelkach.

Przypomnijmy, że 47-letnia aktorka ma w swoim dorobku kilka filmów, w których zaprezentowała się w całej okazałości. Na planie "Krew z krwi, kość z kości" miała 21 lat, rok później rozebrała się w filmie "Pani Parker i krąg jej przyjaciół".

ycipk-eg1oqi

Ponadto fani z pewnością pamiętają jej scenę łóżkową w "Zakochanym Szekspirze" czy "Sylvii".

Zobacz także: Gwyneth Paltrow ostro na Instagramie. Pokazała swoje zdjęcie w negliżu

Ostatnio stroniła od takich wyzwań aktorskich, skupiając się na drugo, a nawet trzecioplanowych rolach. Przed serialem "Wybory Paytona Hobarta", który trafił niedawno na Netfliksa, występowała w "Avengers: Koniec gry", "Spider-Man: Powrót do domu", "Bezwstydny Mortdecai" czy serialu "Glee".

Obejrzyj: "W łóżku z Oskarem": Helena Norowicz jest z mężem od 60. lat. Przepis na miłość?

ycipk-eg1oqi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-eg1oqi

ycipk-eg1oqi
ycipk-eg1oqi