Trwa ładowanie...
28-02-2012 14:03

Gwyneth Paltrow wróży wielką karierę córeczce Beyonce

Gwyneth Paltrow wróży wielką karierę córeczce Beyonce
dgkz7pv
dgkz7pv

Gwyneth Paltrow uważa, że córka Beyonce i Jaya-Z jest wprost stworzona do bycia gwiazdą. Przypomnijmy, ze Blue Ivy nie skończyła jeszcze dwóch miesięcy.

Opinia hollywoodzkiej aktorki nie jest wcale odosobniona. Wielu komentatorów sugeruje, że będziemy świadkami narodzin prawdziwej gwiazdy. Dorastając przy takich rodzicach, ciężko żeby stało się inaczej.

Ona z pewnością będzie wielką gwiazdą. Ma wokół siebie ten blask, jak jej matka - powiedziała Paltrow serwisowi hollywoodlife.com na jednym z pooscarowych przyjęć.

Aktorka, która z gwiazdorską parą przyjaźni się od ponad dziesięciu lat, zapewniała już wcześniej, że Beyonce świetnie radzi sobie w roli mamy. Blue Ivy również zrobiła na niej piorunujące wrażenie.

Ma najpiękniejsze oczy na świecie - zapewniała Gwyneth.

W stu procentach wierzymy w słowa Paltrow, w końcu kto jak nie ona zna się na prawach rządzących światowym show-biznesem.

(JMa)

dgkz7pv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dgkz7pv