Trwa ładowanie...

Gwyneth Paltrow zachwyca się dziewczyną byłego męża. Spędzają razem święta

Gwyneth Paltrow złożyła życzenia urodzinowe Dakocie Johnson. Miły gest starszej koleżanki po fachu? Nie do końca, bowiem obie panie łączy coś więcej niż zwykłe koleżeństwo.

Share
Gwyneth Paltrow zachwyca się dziewczyną byłego męża. Spędzają razem święta
Źródło: instagram.com/derekblasberg/
d4al2iu

Rozwody w Hollywood są na porządku dziennym, więc kiedy Gwyneth Paltrow rozstała się z ojcem dwójki swoich dzieci, nie było w tym nic nadzwyczajnego. Ciekawie zaczęło się jednak robić rok po rozwodzie, kiedy Chris Martin związał się z Dakotą Johnson. Nowa partnerka jest o 17 lat młodsza od jego byłej żony, która nie szczędzi jej pochwał.

Dakota Johnson obchodziła niedawno 30. urodziny, co nie umknęło uwadze Gwyneth Paltrow. Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie młodszej koleżanki po fachu, życząc jej wesołych urodzin i nazywając "prawdziwym klejnotem".

d4al2iu

Jak podaje serwis E!, Paltrow nie była obecna na imprezie urodzinowej Johnson. Obie panie są jednak bardzo zżyte i nie mają żadnego problemu z tym, że ich wspólnym mianownikiem jest Chris Martin. Wokalista Coldplay był mężem Paltrow w latach 2003-2016, a rok po rozwodzie związał się ze znacznie młodszą aktorką.

Martin i Paltrow mają dwójkę nastoletnich dzieci i choć mają już nowych partnerów, cały czas uważają się za rodzinę. W zeszłym roku spędzali nawet wspólnie Święto Dziękczynienia – razem z Dakotą Johnson i drugim mężem Paltrow, Bradem Falchukiem, który też ma dwoje dzieci z poprzedniego związku.

Obejrzyj: Tak wygląda córka Gwyneth Paltrow

d4al2iu

Podziel się opinią

Share
d4al2iu
d4al2iu