Trwa ładowanie...
d1fows1
News

Gwyneth Paltrow zaręczyła się. Narzeczony to znany producent filmowy

Aktorka podzieliła się na Instagramie urzekającym zdjęciem z przyjęcia zaręczynowego ze swoim partnerem, Bradem Falchukiem. Jednak zdaniem prasy, para wzięła sekretny ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda po raz kolejny zostanie żoną
Gwiazda po raz kolejny zostanie żoną (Materiał prasowy)
d1fows1

Gwyneth podpisała zdjęcie: "Dziękuję @mrrpmurphy za najbardziej niesamowity wieczór w którym świętowaliśmy naszą miłość. Nigdy nie będzie adekwatnych słów, by wyrazić tę wdzięczność”.

Pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Gwyneth zaprezentowała się w sukni z odkrytym ramieniem w kolorze burgund marki Giambattista Valli. Brad miał na sobie białą marynarkę i elegancką czarna muchę. Zaręczyny odbyły się 14 kwietnia w Los Angeles Theater. Lecz jak spekuluje "Daily Mail", zaręczyny były tylko przykrywką dla sekretnego ślubu. To by tłumaczyło obecność takich gwiazd jak: Kate Hudson, Cameron Diaz, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Liv Tyler czy Reese Witherspoon.

Narzeczony Gwyneth jest znanym producentem filmowym. Para poznała się w 2014 r. na planie zdjęciowym serialu, w którym aktorka pojawiła się gościnnie. Początkowo spotykali się w sekrecie, by z początkiem 2015 r. pierwszy raz pokazać się publicznie. Brad, był mężem producentki telewizyjnej, Suzanne Bukiniki Falchuk, z którą ma dwoje dzieci, syna i córkę. Falchuk zasłynął z wyprodukowania seriali takich jak: "Glee” czy "Americam Horror Story”.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1