Trwa ładowanie...
d2suswv

Hanna Konarowska zaręczona. Gwiazda "Barw szczęścia" bierze ślub

Hanna Konarowska zaręczyła się. Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z narzeczonym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Konarowska zaręczona. Gwiazda "Barw szczęścia" bierze ślub
Hanna Konarowska zaręczona. Gwiazda "Barw szczęścia" bierze ślub (East News)
d2suswv

Hanna Konarowska zaręczona

Hanna Konarowska należy do aktorek, które nie epatują zbytnio swoim życiem prywatnym w mediach, zarówno społecznościowych, jak i tych tradycyjnych. Gdy opublikowała swoje zdjęcia w ciąży, widzowie zaczęli snuć domysły, że ojcem dziecka jest Jakub Wons.

- Rozstałam się z Jakubem Wonsem. Dalej się przyjaźnimy. Spotkało nas duże szczęście, że tak to się wszystko potoczyło. Widziałam jednak jakąś informację, w której przeczytałam, że jestem w ciąży z tatą Zosi. To oczywiście nieprawda, jestem w ciąży z moim nowym partnerem - powiedziała Hanna Konarowska w rozmowie z Plejadą.

d2suswv

Konarowska podkreśliła także, że jej obecny partner nie jest z branży filmowej.

- Mój partner nie jest z tej samej branży co ja. Nie chciałabym opowiadać, czym się zajmuje, ponieważ to jest kwestia naszej prywatnej przestrzeni. Teraz jestem bardzo szczęśliwa - dodaje aktorka.

Hanna Konarowska oraz jej partner zaręczyli się. Do oświadczyn doszło w dość nietypowych okolicznościach, a mianowice w Kentchurch w Monmouthshire w południowo-wschodniej Walii. Aktorka podzieliła się tą wyjątkową chwilą na swoim profilu na Instagramie.

"W tak obłędnie pięknych okolicznościach ten mężczyzna stał się moim narzeczonym, a ja stałam się najszczęśliwszą kobietą" - napisała Hanna Konarowska.

Hanna Konarowska - kim jest aktorka?

Hanna Konarowska jest 36-letnią aktorką, urodzoną w Warszawie. Ukończyła The Lee Strasberg Theatre and Film Istitute. Jej rodzice, Joanna Szczepkowska i Mirosław Konarowski, a także starsza siostra Maria również zajmują się aktorstwem.

Aktorka zagrała w takich produkcjach jak: "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Kryminalni", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", a ostatnio też jako Albina Węgrzyk w "Barwach szczęścia".

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv